Novinky
Aurelia - akustický panel & nástenka
98 € bez DPH
(98 €/ks)
120,54 € s DPH
120,54 € s DPH
| Rozmer panelu | 1200x2400mm, 1200x800mm, 1200x1800mm |
|---|---|
| Hrúbka prvku | 9mm |
Dizajnový akustický panel v tvare oblúka, ktorý znižuje hluk a zároveň môže slúžiť aj ako štýlová nástenka. Elegantný doplnok do interiéru…
Akustické tehličky - SilentBricks
22,40 € bez DPH
28 €
(22,40 €/m²)
27,55 € s DPH
27,55 € s DPH
Akustické filcové tehličky sú moderným riešením pre zníženie hluku a ozvien v interiéri. Jednoducho sa lepia na stenu a vďaka rôznym…
Felt Snowflake
Felt Snowflake – akustická vločka - dizajnový prvok s funkciou pohlcovania hluku. Vneste do interiéru ticho a vizuálnu ľahkosť. Jedinečný…
Kazety Grid
| Rozmer panelu | 600x600mm |
|---|---|
| Hrúbka prvku | 40mm |
Podhľadový lamelový grid poskytuje pekný dizajn s vynikajúcou redukciou nepríjemného hluku. Tieto trojrozmerné Podhľadové gridy sa ľahko…
Skladané lamely Felt line-strop
od
7,50 € bez DPH
od 9,23 € s DPH
od 9,23 € s DPH
| Výška/hlbka lamiel | 40mm, 60mm, 100mm, 150mm |
|---|---|
| Šírka lamely | 40mm |
Skladaná Lamela z PET panelu určená na aplikáciu na úpravu stropov a stien. Hlavnou prednosťou je jednoduchá aplikácia, akustická…
Stolový skladaci paraván Ester - U 500x1400x500mm
od
74,80 € bez DPH
od 92 € s DPH
od 92 € s DPH
| Hrúbka prvku | 9mm, 12mm |
|---|
Zalamovateľný stolový paraván Ester - U rozmer 500x1400x500mm v hrubke 9mm. Je skladateľný do tvaru stola v jednom kuse preto nevyžaduje…
Obifon Bass plus
| Hrúbka prvku | 50mm |
|---|
OBIFON Bass plus je basový absorbér na nízke frekvencie ako súčasť kazetového stropu s kazetami Akustik. Aplikáciou panelu Bass plus…
Stolový paraván Ester- zasúvací 1400x900x900mm
136,60 € bez DPH
168,02 € s DPH
168,02 € s DPH
| Hrúbka prvku | 12mm |
|---|
Zasúvací paravan do hrany stola . Cena je za 1ks stolový paraván (3 časti - /š x v/ 1400 x 400 mm - 1x zadný panel, /š x v/ 900 x 400mm - …
Súprava 4ks panelov Ekosound Hard
80 € bez DPH
(80 €/ks)
98,40 € s DPH
98,40 € s DPH
| Hrúbka prvku | 9mm, 12mm |
|---|
Objavte krásu a funkčnosť akustických panelov, ktoré kombinujú estetiku s praktickými vlastnosťami. Akustické PET panely v rôznych farbách…
Felt mapa World
99,50 € bez DPH
124,40 €
122,39 € s DPH
122,39 € s DPH
| Hrúbka prvku | 18mm |
|---|
Akustickú plstenú mapa Felt mapa World využijete v školských kancelárskych priestoroch, v zasadačkách. No určite ju využije doma aj…
Wall panel - kruh
| Hrúbka prvku | 9mm, 40mm, 25mm |
|---|---|
| Priemer | 400mm, 600mm, 800mm, 1200mm |
Hľadáte niečo moderné a netradičné čo by zároveň slepšovalo akustickú pohodu? Kruhy z filcoveho panelu Ekosound by mohli splniť Vaše…
Môžeme pomôcť s riešením hlučnosti alebo posluchu?
Zadajte nám požadované údaje a na ich základe Vás budeme kontaktovať

