Novinky

Blade lamely

Blade lamely

Tenke filcové lamely s tvarovanými hranami  vešané vertikálne pod strop dávaju nové designové možnosti pri stvárnení stropu. Bonusom je akustický účinok ,znižovania hluku v priestore. 


Parametrický 3D obraz

Parametrický 3D obraz

Akustický parametrický  obraz do moderného interiéru. Pre náročné interiérové aplikácie, kde estetické stvárnenie je primárne, v každom interiéri sa hodí obraz, ktorý dokáže upraviť akustiku priestoru.  Vyrábané z filcových lamiel  Ekosound o hrúbke 9mm v rôznych farbách. Rozmery na požiadanie.


Filcový panel V-cut

Filcový panel V-cut

Hľadáte plastickú a ekologickú povrchovú úpravu stien? Riešením je vzorovaný akustický panel Ekosound V-cut. Tento tvrdý akustický filcový panel má hrúbku 9 a 12 mm a disponuje mramorovaným povrchom vo rôznych farebných odtieňoch s frézovaným vzorom (možnosť vybrať z viacerých štýlov). Prechod medzi plochým a hladkým povrchom a filigránskym vzorovaným povrchom je možný na základe dostupného vzoru alebo poskytnutej šablóny.


Drevené lamely - akustické panely Wood-Stripes

Drevené lamely - akustické panely Wood-Stripes

Moderný interiér sa vyznačuje jednoduchosťou a minimalizmom s veľkými a čistými plochami. Tento koncept je veľmi atraktívny, avšak môže vzniknúť problém s akustikou. Ak si želáte výrazne zlepšiť akustiku vo vašom interiéri, odporúčame lamelové akustické panely. Prinášajú teplo dreva a pri správnej montáži aj ticho v interiéri. Panely "Wood Stripes" Vás isto nesklamú a budete prekvapení ich cenou a množstvom variant.


Hľadáte materiály vhodné na zníženie hluku?

Hľadáte materiály vhodné na zníženie hluku?

Pravidelne realizujeme akustické projekty v školách/škôlkach, spoločenských priestoroch, kinách, disko kluboch, kanceláriách, športoviskách, bytoch/domoch aj v priemyselných objektoch.

Ak pripravujete projekt, v ktorom chcete použiť kvalitné akustické panely vyrobené slovenskou rodinnou firmou, neváhajte nás kontaktovať.

Môžete si pozrieť naše akustické riešenia pre rôzne druhy priestorov.


Potrebujete znížiť hluk?

Potrebujete vo vašom priestore znížiť hluk?  Neváhajte sa na nás obrátiť, pomôžeme Vám s riešením problému.