Powered by Smartsupp

Novinky

Stropný GRID - Expression

Stropný GRID - Expression

Nepravidelná sieť vertikálnych lamiel v rôznych dĺžkach a uhloch vytvára nový expresívny výraz stropu. Proste akustický Grid - Expression.

Frézovaný panel Ekosound V cut Melody

Frézovaný panel Ekosound V cut Melody

Tancujúce dvojité linky frézované do akustického panelu Ekosound sú skvelým riešením dekorácie a akustického riešenia v jednom kroku. Tvrdý akustický filcový panel s hrúbkou 9 a 12 mm s mramorovaným povrchom vo viacerých farbách s frézovaným povrchom 


Akustické lamely Felt Line

Akustické lamely Felt Line

Akustické skladané PET lamely   rôznych veľkostí a farieb určené ako obklad stien a stropov . Vkladaju sa do hrebeňových profilov  a sú odnimateľné.


Závesný paravan Sound screen ART

Závesný paravan Sound screen ART

Princíp visiacich paravanov Soundscreen spočíva v tom, že vytvorí ľahké a praktické zvukopohltivé riešenie, ktoré je možné zavesiť na steny alebo stropy. Poskytuje účinnú absorpciu zvuku a izolačné funkcie na zlepšenie akustickej kvality priestoru.


Akustická mriežka - Grid

Akustická mriežka - Grid

Lamely z PET panelov Ekosound spájane do mriežky /Grid/  a vešané zo stropu je novým elegantným spojením designu a akustiky. GRID


Stropné Baffle Edge

Stropné Baffle Edge

Baffle s tvarovanými hranami  vešané vertikálne pod strop dávaju nové designové možnosti pri stvárnení stropu. Bonusom je akustický účinok ,znižovania hluku v priestore. 


Filcový panel V-cut

Filcový panel V-cut

Hľadáte plastickú a ekologickú povrchovú úpravu stien? Riešením je vzorovaný akustický panel Ekosound V-cut. Tento tvrdý akustický filcový panel má hrúbku 9 a 12 mm a disponuje mramorovaným povrchom vo rôznych farebných odtieňoch s frézovaným vzorom (možnosť vybrať z viacerých štýlov). Prechod medzi plochým a hladkým povrchom a filigránskym vzorovaným povrchom je možný na základe dostupného vzoru alebo poskytnutej šablóny.


Potrebujete znížiť hluk?

Potrebujete vo vašom priestore znížiť hluk?  Neváhajte sa na nás obrátiť, pomôžeme Vám s riešením problému.