Powered by Smartsupp

5 dôvodov prečo kúpiť akustický obraz Soundpix

Už ste už počuli o akustických obrazoch a ich schopnostiach transformovať nielen vzhľad vášho interiéru, ale aj zvukovú atmosféru? Sú to viac než len dekoratívne prvky - sú praktickým riešením pre kontrolu ozveny a zníženie hluku vo vašom domácom alebo pracovnom prostredí. Tu je 5 dôvodov prečo si kúpiť Soundpix.

1. Zlepšenie akustiky: Akustický obraz nie je len dekoráciou, ale aj účinným riešením pre kontrolu ozveny a zníženie hluku vo vašom interiéri. Jeho špeciálne navrhnutý materiál a konštrukcia pomáhajú absorbovať zvuky, čím vytvárajú príjemnejšie a tichšie prostredie. Neveríte? Prečítajte si o výsledkoch z akustickej kalkulačky. A ak neuveríte aj tak, požičiame Vám domov panely bez potlače, aby ste si to mohli obraz vyskúšať na vlastné uši

2. Estetický doplnok: Okrem svojich funkčných vlastností je akustický obraz aj vynikajúcim estetickým doplnkom pre váš domov alebo pracovné prostredie. S možnosťou prispôsobenia motívu a rozmerov môžete vytvoriť jedinečný kúsok, ktorý skrášli akýkoľvek priestor. Obrazy vieme vyrobiť v rôznych rozmeroch, takže si z nich môžete poskladať aj sériu fotiek cez celú stenu.

3. Personalizácia: Možnosť vytvoriť akustický obraz podľa vlastného výberu umožňuje osobnú dotyk do vašej domácnosti. Buď môžete vybrať obraz z našej fotobanky alebo nám poslať vlastný motív, ako napríklad rodinnú fotografiu alebo obľúbenú krajinnú scénu. Ak chcete štandardné rozmery, stačí obraz Soundpix objednať a do emailu nám poslať fotku s číslom objednávky.

4. Flexibilita: Vďaka rôznym dostupným rozmerom a možnosti úpravy vlastností môžete mať akustický obraz presne podľa vašich potrieb a priestorových možností. Či už potrebujete menší kúsok do obývacej izby alebo veľký panel do kancelárie, sme tu, aby sme vám vyhoveli. A ak nechcete žiadnu fotku, vyrobíme akustické panely s elegantnou látkou

5. Ekologické a trvanlivé materiály: Naše akustické obrazy sú vyrobené z kvalitných a ekologicky udržateľných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Investícia do akustického obrazu je nielen investíciou do vášho pohodlia, ale aj do životného prostredia.

Odporúčané produkty2