Powered by Smartsupp

Riešenia pre pracovné prostredie

Počas nášho pôsobenia v oblasti výroby akustických prvkov sme realizovali projekty, ktoré boli zamerané na zlepšenie pracovného prostredia. Firmy si objednávajú naše služby, kvôli riešeniu problémov s ozvenou, hlukom či dozvukom. Pomáhali sme správne nastaviť malé kancelárie aj veľké openspace kancelárie. Hluk, ktorý vzniká pri práci, pri rozhovoroch s kolegami či pri telefonátoch, pri poradách a mnohých iných pracovných aktivitách, môže nepriaznivo vplývať na pracovný výkon.

Pri akejkoľvek pracovnej činnosti je nevyhnutné dlhodobé sústredenie. Vo veľkých kancelárskych priestoroch, zasadacích miestnostiach či openspace kanceláriách je nevyhovujúca akustika veľmi častým javom. Kvôli ruchu, ktorý vzniká pri rozprávaní a ozvene, ktorá je v pracovných (málo zariadených) priestoroch častá, časom klesá schopnosť sústredenia, u zamestnancov aj riadiacich pracovníkov môže stúpať hladina stresu a zvyšuje sa možnosť pochybení pri výkone pracovnej činnosti. Je známe, že nesprávna akustika ovplyvňuje pracovný výkon.  

Riešenie akustických problémov poskytujeme našim zákazníkom na mieru. Všetky realizácie sú vytvárané u nás na mieru a dokážeme vyhovieť akýmkoľvek nárokom na dizajn a funkčnosť, tak aby bol zákazník spokojný. Váš pracovný priestor je originál a tak k nemu budeme pristupovať. Poskytujeme široké portfólio produktov. Bežným doplnkom do pracovných priestorov sú paravány, ktoré oddeľujú pracovný priestor a okrem akustických vlastností poskytujú pracovníkom (či klientom) aj určité súkromie potrebné pri práci.

Kreativite sa medzi nekladú a ani našim akustickým panelom. Ak máte problém s akustikou vo Vašich pracovných priestoroch, firma Obifon, s.r.o. je pre Vás ten správny partner. Neváhajte nás kontaktovať s Vaším problémom a požiadavkami. Služby nášho akustika sú bezplatné. Môžete nás kontaktovať, na ktorýkoľvek uvedený kontakt na našich stránkach alebo prostredníctvom dopytového formulára.

Odporúčané produkty2