Powered by Smartsupp

Prečo je Ekosound (PET panel) dobrý materiál v akustike?

Akustická pohoda stále viac získava na dôležitosti pri vytváraní kvalitných priestorov. Preto sa objavujú nové prvky, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť lepšie výsledky. Vlna (filc) vyrobená z PET plastu (polyetylén tereftalát, teda recyklované plastové fľaše na vodu) sa teraz stáva centrom pozornosti. Je to materiál, ktorý nielenže pohlcuje zvuk, ale tiež ponúka novú škálu možností pre vizuálny a akustický dizajn.

Rôznorodosť dizajnov

S rôznorodou ponukou riešení, vrátane panelov, systémov, dlaždíc, deliacich stien a tapiet, poskytujú produkty z PET panelov všestranné možnosti.
Vďaka nim dokážeme uspokojiť potreby rôznych komerčných aj rezidenčných priestorov. Môžu pokryť takmer všetko okrem podlahy.

Príklady využitia:

akustický paravan ekosound kazety akustická nástenka

V súčasnej dobe sú ľudia stále viac obozretní a kladú dôraz na kvalitu a výkon vo všetkých aspektoch života. Počnúc od stravovania až po dizajn interiéru. A práve PET ponúka možnosť výroby krásnych dizajnov

Všestranné výrobky

PET filc je extrémne všestranný materiál, ktorý je dostupný v širokej škále farieb a možno ho prispôsobiť rôznym priestorom a konfiguráciám. Od jednoduchých bielych stien až po prispôsobené umenie a sochárske prvky. PET panel pomáha pohlcovať okolitý zvuk, čo je kľúčové v dnešných otvorených, moderných a spolupracujúcich priestoroch.

baffle v tvare oblaku  dizajnový stop z oblakov  dizajnový akustický

Vysoká kvalita

Ako v prípade každého produktu, aj PET panel je dostupný v rôznych variantoch a cenových kategóriách. Je dôležité spolupracovať s výrobným partnerom, ktorý zaručuje kvalitu svojho produktu a má skúsenosti na trhu. Označenie "ekologický" môže zahŕňať rôzne percentuálne podiely recyklovaného plastu.

U nás v Obifone používame vysokokvalitné PET panely od overených dodávateľov, aby sme zabezpečili, že dosiahnete najlepšie možné výsledky.
Výrobky z panelov vyrábame priamo u nás a tak máme kvalitu výroby pod svojou kontrolou.

Neváhajte nás teda dnes kontaktovať a začnite svoje akustické dobrodružstvo s nami!

Odporúčané produkty3