Nestrávna akustika v domácom či pracovnom priestore narúša zdravý rytmus organizmu. Nesprávnu akustiku môžeme počuť napríklad pri ozvene či vysokej hlučnosti v priestore. Vysoká hlučnosť a ozvena zvyšuje únavu a stres. Nadmerný hluk môže poškodiť Vaše zmysly a neodvratne môže narušiť schonosť sústredenia. Z týchro dôvodov je správna akustika potrebná nie len pre Vašu pohodu, ale aj pre Vaše zdravie. Akustickú pohodu zabezpečíme aplikáciou akusticky účinných materiálov na stropy a steny. Pozrite si naše riešenia pre rôzne priestory, ktorými vyriešime všetky Vaše akustické problémy.

Zaujalo Vás niektoré z riešení alebo máte akustické problémy, ktoré chcete vyriešiť? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

Sme slovenská rodinná  firma, ktorá vyrába a montuje akustické prvky.

Vyrábame akustické produkty na mieru do každého priestoru: stenové a stropné panely, deliace prvky a akuprvky.
Žiadna položka
AKý má byť vlastne výsledný dozvuk v interiéri?

AKý má byť vlastne výsledný dozvuk v interiéri?

Pre akustickú pohodu musí mať každý interiér určitý dozvuk meraný v sekundách. Hodnota tohto závisí od účelu použitia miestnosti a jej objemu. So zvyšovaním objemu sa zvyšuje hodnota dozvuku.


Ako porovnať kvalitu akustických materiálov?

Ako porovnať kvalitu akustických materiálov?

Ako porovnať kvalitu akustických materiálov najlepšie jednou hodnotou? Máme dve hodnoty a to   NRC /koeficient redukcie hluku/  a stupeň zvukovej pohltivosti  alfaw,ktoré sa často používaju na vyjadrenie kvality. Pozrime sa na rozdiel a ktorá hodnota je presnejšia...