Pre široký výber dezénov a  životnosť ako aj odolnosť voči mechanickému poškodeniu  sú textílie
základným povrchom pre akustické produkty. Farby sa vyberajú zo vzorkovní resp. pri type cavas sa definuje RGB farba.

Žiadna položka
Akutec

Akutec

Farby akustickej tkaniny Akutec. Tkanina je semišovaná nemá homogénnu farbu. Čísla pod farbou služia k objednávaniu danej farby tkaniny. Odtieň farby kolíše v závislosti od výrobnej šarže. Je nutné objednávať celé množstvo naraz.


Akutec LUX

Akutec LUX

Látka Akutec LUX je poťahová látka typu zamat s jemným a vysokým vlasom, ktorá priam nabáda na pohladenie. Látka je pri pohlade lesklá a nemá homogénny odtieň. Odtieň sa mení podľa postavenia vlasu.


Memory

Memory

Memory je skupinou textílií vysoko mechanicky odolných s odolnosťou voči vode (ľahšie čistenie). Tkanina je opatrená molekulami zabraňujucimi látku pred prenikaním nečistôt. Vďaka tomu sa dajú všetky škvrny rýchlo vyčistiť.
Okrem toho je tkanina opatrená hydrofóbnym záterom, ktorý stažuje pohlcovanie tekutín do hmoty tkaniny a zanecháva kvapky na povrchu látky.


Adria

Adria

Poťahová látka s názvom Adria sa zaraďuje medzi klasické poťahové textílie bez akejkoľvek úpravy. Je to ekonomická varianta s jemnou textúrou na povrchu vyznačujúca sa vysokou pevnosťou.


Mirage

Mirage

Mirage je skupinou textilií na vertikálne povrchy najvyššej kvality s jemným textúrovaným vzorom v homogennej farbe.Tkanina je vyrábaná z vlákna TREVIRA, ktoré jej zabezpečuje výborne nehorľave vlastnosti.


Soundpix

Soundpix

Povrchová úprava Soundpix je grafický motív na textílii. Špeciálna textília zabezpečuje rovnaké akustické vlastnosti panelov. Digitálna potlač je vo vysokej kvalite V prípade zasielaných obrázkov je nutné zasielať obrázky v čo možno najvyššom rozlíšení.