Powered by Smartsupp
Žiadna položka

Články

Zásady ošetrovania textílií

Zásady ošetrovania textílií

Textil vyžaduje pravidelné ošetrovanie a čistenie, čo výrazne predlžuje životnosť poťahovej látky.

Všetky znečistenia a škvrny je nevyhnutné vyčistiť okamžite po ich vzniknutí. Čím dlhšie budú škvrny a znečistenia ponechané nevyčistené tým obtiažnejšie bude sa ich
zbaviť. Neskorý začiatok s odstraňovaním akýchkoľvek nečistou môže však spôsobiť ich trvalé zotrvanie.


Akutec

Akutec

Tkanina je semišovaná nemá homogénnu farbu - melír.  Možnosť aplikácie grafiky z filcu na povrch tkaniny "Touch Pix". Len položiť a dosť...


Akutec LUX

Akutec LUX

Látka Akutec LUX je poťahová látka typu zamat s jemným a vysokým vlasom, ktorá priam nabáda na pohladenie. Látka je pri pohlade lesklá a nemá homogénny odtieň. Odtieň sa mení podľa postavenia vlasu.


Memory

Memory

Memory je skupinou textílií vysoko mechanicky odolných s odolnosťou voči vode (ľahšie čistenie). Tkanina je opatrená molekulami zabraňujucimi látku pred prenikaním nečistôt. Vďaka tomu sa dajú všetky škvrny rýchlo vyčistiť.
Okrem toho je tkanina opatrená hydrofóbnym záterom, ktorý stažuje pohlcovanie tekutín do hmoty tkaniny a zanecháva kvapky na povrchu látky.


Adria

Adria

Poťahová látka s názvom Adria sa zaraďuje medzi klasické poťahové textílie bez akejkoľvek úpravy. Je to ekonomická varianta s jemnou textúrou na povrchu vyznačujúca sa vysokou pevnosťou.


Mirage

Mirage

Mirage je skupinou textilií na vertikálne povrchy najvyššej kvality s jemným textúrovaným vzorom v homogennej farbe.Tkanina je vyrábaná z vlákna TREVIRA, ktoré jej zabezpečuje výborne nehorľave vlastnosti.


Soundpix

Soundpix

Povrchová úprava Soundpix je grafický motív na textílii. Špeciálna upravená textília zabezpečuje  výborné akustické vlastnosti panelov. Digitálna potlač je vo vysokej kvalite V prípade zasielaných obrázkov je nutné zasielať obrázky v čo možno najvyššom rozlíšení.