Powered by Smartsupp

Novinky

Náš krok vpred

Náš krok vpred

Vitajte na našich vynovených webových stránkach. Niekoľko posledných mesiacov sme sa venovali zlepšeniu našich stránok. Pracujeme na kvalite nie len našich výrobkov, ale aj prezentácie. Natal čas technicky posunúť našu firmu vpred. Snažili sme sa urobiť stránky prehľadnejšie a postupne budeme pridávať nie len nové produkty, ale aj rôzne články so zaujímavými informáciami o akustike, akustických problémoch a našich riešeniach.
Okrem nových stránok budeme pracovať aj na našich sociálnych sieťach. Dnes nás už môžete nájsť aj na sociálnej sieti Instagram, Facebook a Pinterest. Na tieto sociálne siete budeme pridávať zaujímavosti zo sveta akustiky, zo života našej firmy aj naše realizácie.
Ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Tím Obifon, s.r.o.


Pripravujeme nové produkty!

Pripravujeme nové produkty!

V našej dielni pilne pracujeme na nových produktoch. Výrobky s názvom Pillow či Grid Rectangular budú spĺňať najvyššie akustické nároky a budú estetické na pohľad. Pracujeme na tom, aby boli dizajnovo variabilné. Naše technologické postupy vždy vylepšujeme tak, aby z našej výroby odchádzali vždy na pohľad pekné a akusticky funkčné výrobky.


Polyfúsor

Polyfúsor

Úprava difúzie môže priaznivo ovplyvniť zmysel priestornosti odstránením ostrej ozveny tlesku v miestnosti bez dodatočnej absorpcie. Správne vyladenie difúzie v priestore môže rovnako vyriešiť problém so zadnými vlnami bipolárnych reproduktorov zvýraznením zvuku a eliminovaním hrebeňového efektu. Polyfúsor je difúzny prvok rozptylujúci zvuk na stredných frekvenciách. Poskytuje priestoru spomínanú živosť a plný pocit z hudby. Používa sa v spojení s pohltivými materiálmi. V malých miestnostiach je často potrebné zabezpečiť kontrolovaný odraz zvuku v miestach prvého odrazu a zabezpečiť tak homogénne zvukové pole.