Drevené akustické panely
🌿 Prednosti drevených akustických panelov
-
Prirodzený vzhľad a teplo dreva
Drevený povrch prináša do interiéru pocit útulnosti, harmónie a elegancie. Každý panel má jedinečnú kresbu, ktorá zvýrazní charakter priestoru. -
Efektívne pohlcovanie zvuku
Kombinácia perforovanej alebo lamelovej konštrukcie s akustickým podkladom účinne redukuje ozvenu a zlepšuje akustiku v kanceláriách, reštauráciách či domácnostiach.
Panel Wood - Cut Groovie Mix
29,52 € s DPH
Panel Wood - Cut - varianty
151,29 € s DPH
Akustické lamely WOOD Line
od 11,32 € s DPH
| Dĺžka lamely | 2800mm |
|---|---|
| Šírka lamely | 40mm, 60mm, 80mm |
Felt wood Beam
| Hrúbka prvku | 40mm, 80mm, 100mm, 150mm |
|---|
Panel Wood - Stripes
89,79 € s DPH
Akustický difsorber Spheres
46,74 € s DPH
| Hrúbka prvku | 9mm, 50mm |
|---|
Wood cut Ekvalizer
152,52 € s DPH
| Rozmer panelu | 600x1200mm |
|---|---|
| Hrúbka prvku | 18mm, 50mm |
Wood cut - varianty 600x600
Akufon BL - akustické drevené lamely
Akustické lamely FELT Line -stena
| Výška/hlbka lamiel | 30mm |
|---|---|
| Šírka lamely | 40mm, 60mm, 80mm |
Panel Wood - Cut Groove
86,10 € s DPH
Panel Wood - Cut Stella
20,91 € s DPH
Akufon Resident
Akufon kazety
| Hrúbka prvku | 20mm |
|---|
Články

PET - WOOD
Imitácia drevených povrchov v interiéroch prinášajú teplo domova a sú nadčasové. Či sa jedná povrch nábytku alebo povrch stenových a stropných panelov. Potreba akustických panelov na zníženie hluku kde je ich povrch drevenou imitáciou je preto žiadanou inováciou na trhu akustických panelov.
S hrdosťou oznamujeme že sme zvládli technologiu výroby PET panelov s dreveným povrchom,ktoré vieme ponúknuť našim zákazníkom. Týka sa to vybraných PET prvkov pod názvom Ekosound - WOOD. Ako napr. Lamely alebo stenové a stropné panely.Alebo dekoratívne Wood cut obrazy ...
Galéria






Môžeme pomôcť s riešením hlučnosti alebo posluchu?
Zadajte nám požadované údaje a na ich základe Vás budeme kontaktovať

