Akustický nábytok
Trendom je kombinácia nábytkových prvkov a akustických materiálov,čím k funkčnosti sa pridáva akustická pohoda. Patria sem hlavne paravany ,kabíny , akustické valce a poličky...
Sound box Open – akustická kabína
543,66 € s DPH
Závesný deliaci paraván Soundscreen ART - varianty
150,55 € s DPH
| Hrúbka prvku | 9mm, 12mm, 18mm |
|---|
Závesný plný paravan - posuvný
| Hrúbka prvku | 18mm |
|---|
Obifon Cube Wall
| Hrúbka prvku | 9mm |
|---|
Závesný paraván a panel Frederika
| Hrúbka prvku | 9mm, 18mm |
|---|
Izolačný paraván DECIBEL
| Hrúbka prvku | 40mm |
|---|
Akustická polička - Silent Shelf
| Hrúbka prvku | 40mm |
|---|
Felt mapa World
122,39 € s DPH
| Hrúbka prvku | 18mm |
|---|
Akustické žalúzie
Aurelia - akustický panel & nástenka
120,54 € s DPH
| Rozmer panelu | 1200x2400mm, 1200x800mm, 1200x1800mm |
|---|---|
| Hrúbka prvku | 9mm |
Akustické tienidlo a váza - Katrin
100,86 € s DPH
| Priemer | 500mm |
|---|
Akustický valec full Band - varianty
162,36 € s DPH
Akustická nástenka
od 29,52 € s DPH
| Rozmer panelu | 800x1200 |
|---|---|
| Hrúbka prvku | 9mm, 18mm, 40mm |
Akustické svietidlo - Sun
od 167,28 € s DPH
| Rozmer panelu | 1200x600mm, 1200x800mm |
|---|---|
| Hrúbka prvku | 9mm |
Akustické tienidlo - Doll
95,94 € s DPH
| Priemer | 600mm, 800mm, 1200mm |
|---|
Akustické tienidlo - Pear
98,40 € s DPH
| Priemer | 600mm, 800mm, 1200mm |
|---|
Akustické svietidlo Circle
151,29 € s DPH
| Priemer | 600mm |
|---|
Akustické tienidlo - Bea
103,32 € s DPH
| Priemer | 600mm, 800mm, 1200mm |
|---|
Sound box S – akustická kabína
6 543,60 € s DPH
Sound box L – akustická kabína
9 335,70 € s DPH
Tiché kvety
16,61 € s DPH
| Hrúbka prvku | 9mm |
|---|
Články

Poskytnutie vzoriek
Poskytujeme vzorky našich produktov. Vďaka tejto našej službe si môžete vo svojom priestore otestovať účinnosť našich výrobkov a pozrieť si konkrétne povrchové úpravy.

Ako potlačiť hluk bez panelov na strope a stenách?
Potrebujete zlepšiť akustiku v miestnosti a nemôžete na steny nič dávať? Alebo manželka si neželá žiadne panely na steny ani strop?
Máme riešenie!

Akustický PET panel Ekosound Hard
Keďže stále viac ľudí zvažuje možné obavy z materiálov zo sklenených vlákien, ktoré sa dostanú do ich domovov alebo kancelárií, architekti, stavitelia a dizajnéri používajú bezpečné, mäkké a ľahko inštalovateľné produkty, ako je PET filcový akustický panel na zníženie hluku . Akustický PETpanel Ekosound Hard v hrúbke 9 ,12,18 mm je tvrdý, pružný s farebnými variantami prípadne melírovaním . Toto melírovanie dáva povrchu eleganciu a praktičnosťpri údržbe panelov.
PET akustické panely, v plnom znení: polyetyléntereftalátové akustické panely, tiež FELT panely, sú typom akustického panelu, ktorý je vyrobený z termospájaného netkaného polyesterového vlákna. Materiál PET akustických panelov predstavuje vysoko výkonné riešenie, ktoré je ľahké, odolné a ľahko inštalovateľné. Tieto akustické PET panely sú navrhnuté tak, aby absorbovali zvukovú energiu v danom priestore, čím zlepšujú akustiku a znižujú ozvenu a dozvuky. Prednosťou panelov je ich vyroba z recyklovaných PET fliaš.

