Akustické oblaky - listy
| Rozmer panelu | 1200x800mm |
|---|---|
| Hrúbka prvku | 9mm, 18mm |
Prineste prírodu do Vašeho interiéru! Panely v tvare listov nie len krásne doplnia vašu miestnosť, ale tiež účinne pohlcujú zvukové vlny a…
| Rozmer panelu | 1200x800mm |
|---|---|
| Hrúbka prvku | 9mm, 18mm |
| Hrúbka prvku | 9mm, 40mm |
|---|
| Hrúbka prvku | 9mm |
|---|
| Rozmer panelu | 600x600mm, 1200x1200mm |
|---|---|
| Hrúbka prvku | 9mm, 12mm |
| Hrúbka prvku | 18mm |
|---|
| Rozmer panelu | 1200x1200mm |
|---|---|
| Hrúbka prvku | 9mm, 12mm |
| Priemer | 1200mm |
|---|
| Hrúbka prvku | 15mm, 33mm |
|---|
| Priemer | 500mm |
|---|
| Hrúbka prvku | 9mm |
|---|
| Hrúbka prvku | 9mm |
|---|
| Hrúbka prvku | 9mm |
|---|