Powered by Smartsupp

Odhlučnenie domácnosti

Všetci to poznáme. Bývať v paneláku s hlučným susedom môže byť naozaj náročné hlavne, keď si po celodennej aktivite chceme dopriať sladký spánok. Na vlastnú smolu bývate v starom paneláku vybudovanom z nevyhovujúcich železobetónových konštrukcií?

Nechcete už viac počúvať dlhú debatu u susedov? Chcete si v kľude oddýchnuť po náročnom dni? Chcete mať vo Vašom byte ticho ako v rodinnom dome?

Máme pre vás riešenie!!

Zvukovoizolačný systém Obifon Soundshield

Zvukovo izolačný panel OBIFON Soundshield je kontaktný zvukovoizolačný prvok na zvýšenie nepriezvučnosti stien a stropov. Kombinácia dvoch vrstiev zvukovoizolačných dosiek vytvára hlukovú membránu na každý povrch. Ako povrchovú úpravu kontaktného profesionálneho izolačného systému vám ponúkame využitie sklotapety Dekorta Galaxy s jemne drsným povrchom, ktorá je pretierateľná bežnými farbami. Pre viacvrstvový prfoesionálny systém je možné použiť ako finálnu vrstvu sadrokartón.

Konečne mám v byte pokoj. Nepočujem susedov a do práce chodím plný energie.
Martin Fedorovič

Ponúkame vám systém podľa vašich potrieb

Kontaktná profesionálna zvuková izolácia Soundshield so znížením hluku o 50% Viacvrstvová profesionálna zvuková izolácia so znížením hluku o 85%
Aplikáciou profesionálneho kontaktného systému Obifon Soundshield dosiahnete 50% pokles hluku vo vašom byte. Aplikáciou profesionálneho viacvrstvového systému dosiahnete až 85% pokles hluku vo vašom byte.
od 41€ bez DPH / m2 od 63€ bez DPH / m2

Cenník zvukovoizolačného systému Obifon Soundshield

Názov Stena Strop
Kontaktná profesionálna izolácia 41€ bez DPH / m2 46€ bez DPH / m2
Viacvrstvová profesionálna izolácia 63€ bez DPH / m2 68€ bez DPH / m2

Máte otázky alebo nejasnosti? Vyplňte dolu uvedený formulár, alebo nám kedykoľvek zavolajte na telefónne čísla

+421 903 509 645 alebo +421 904 603 546

Odporúčané produkty2