Powered by Smartsupp

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
TECH 00232

Spresnite výber produktu
Light Grey 9 a 12 mm Silver Grey 9 a 12 mm Antracit 9 a 12 mm Black 17 White 06 Ash Grey 18 Lime Green 37 Green 04 Orange 05 Light Yellow 20 Violet 23 Dark Blue 08 Blue 03 Sky Blue 22 Aqua Grey 14 Light Camel 07 Deep Camel 10 Longan Yellow 11 Ferruginous 09 Maroon 15 Pure Red 25 Deep Orange 19

Vyrábané na objednávku

Parametrický 3D obraz do špičkových interiérov. Interiér nemusí byť vždy zariadený len štýlovo a moderne, ale môže toho do domácnosti priniesť omnoho viac . Vďaka akustickým vlastnostiam našich panelov bude pôsobiť dokonalým útulným dojmom bez rušivých ozvien či zvukov. viac

Popis výrobku

Akustický parametrický  obraz do moderného interiéru. Pre náročné interiérové aplikácie, kde estetické stvárnenie je primárne, v každom interiéri sa hodí obraz, ktorý dokáže upraviť akustiku priestoru.  Vyrábané z filcových dosiek Ekosound o hrúbke 9mm v rôznych farbách. Rozmery na požiadanie.

Vlastnsoti produktu

Kategória / Materiál stenový panel /  filcový panel - PET vlákno
Rozmery mm štandart 1200x750x100          vyrába sa aj v rozmeroch na požiadanie
Zvuková pohltivosť alfa w = 0,7 - 0,9
Stupeň horľavosti B s1, d0
Farby podľa výberu

Varianty prevedenia

Neštandartné rozmery konzultujte. Cena je zavislá od rozmerov obrazu a je na vyžiadanie.

Možnosti aplikácie

Parametrický obraz je určený do exluzívnych  interiérov, kde je dôležitý vysoký estetický dojem pri potrebe úpravy akustických pomerov v miestnosti. Pôsobí ako obraz s tvarovanými lamelami s 3D motívom. Účinne pôsobí k zabráneniu tvorby dozvuku v interiéroch, domácich kinách, štúdiách a spoločenských priestoroch.

Technické vlastnosti akustických panelov Ekosound

Variant  Ekosound označenie B  /PET vlákno/
Horľavosť - Reakcia na oheň
Panely Ekosound sú z PET vlákna.
Horľavosť: Ekosound v hrúbke 5-50mm a plošnej hmotnosti do 2500g/m2  je zaradený podľa STN EN 13501-1 do skupiny B S1,d0  ako neľahko horľavý.
Odolnosť voči vlhku
Vláknitý panel EKOSOUND je vhodný aj do  vlhkého prostredia do 60% vlhkosti pri odvetrávanom priestore  a zabránenie kondenzácie vodných pár.
Mechanické vlastnosti
Panely EKOSOUND  sú pružné a odolávajú mechanickému poškodeniu aj hrubej sile okrem znečistenia povrchu .
Hygiena  a čistenie panelov

Panely Ekosound vynikajú ekologickou nezávadnosťou. V prevedení Natural je bez akejkoľvek chemickej prísady. Vhodné pre detské zariadenia a zdravotnícke priestory. Čistenie mäkkým kefou alebo vysávačom.
Upozornenie!
  Pri aplikácii panelov Natural v bielej alebo čiernej farbe sa musia používať rukavice, pretože povrch panelov je citlivý na znečistené ruky.

Hmotnosť panelov
2500g/m2 pri hrúbke 40mm.
Povrch Filc
Hrúbka prvku 100mm, 150mm
Tvar prvku Lamela, Dekorácia
Materiál jadra Recyklovaný PET panel
Povrchová úprava PET panel Farba
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: Stenu
Určené pre: Byty/Domy, Kancelárie, Spoločenské priestory, Domáce kino