Powered by Smartsupp

Odhlučnenie domácnosti

V interiéri domu či bytu môže vznikať nepríjemný hluk či ozvena, ktorá je rušivá a dokonca stresujúca. Takéto prostredie narušuje koncentráciu a oberá ľudí o pohodu, ktorú by doma mali mať. Vďaka našim akustickým panelom, ktoré sme navrhli tak, aby bola ich inštalácia jednoduchá, ich dokážete namontovať jednoducho behom niekoľkých minút. Akustické panely sme vyvinuli tak, aby spĺňali aj najvyššie nároky našich zákazníkov.

Dôkazom toho sú aj naše zvukovopohltivé akustické panely s názvom Soundpix. Vy nám pošlete grafickú predlohu, fotku prírody, vašej rodiny, citát alebo čokoľvek, čo sa Vám páči a my Vám vyrobíme na akustický obraz na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. Akustické obrazy Soundpix sme vyrábali presne podľa požiadaviek zákazníkov na mieru. Akustické obrazy v sebe spájajú dizajn a akustickú funkčnosť. Soundpix je vhodný do rôznych častí domu, napríklad obývačka, kuchyňa, jedáleň, spálňa či detská izba. 

Okrem obrazov sú do interiéru domu či bytu vhodné kazetové stropy, stropné oblaky či panely Modular na steny. Aktuálne sú veľmi obľúbené drevené akustické prvky, ktoré v sebe kombinujú estetickú krásu a akustické výhody.

Ak máte problémy s hlukom či ozvenou vo vašich domácich priestoroch, neváhajte nás kontaktovať. Konzultačné služby nášho akustika sú bezplatné. Stačí, ak nám opíšete Váš problém prostredníctvom dopytového formulára.

Odporúčané produkty1