Cena
27,60 € s DPH 27,60 €/ks

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
P00034

Rozmer / ks
1 ks

Spresnite výber produktu
Minimálne množstvo 14ks

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku

Ekologické kazety z materiálu Ekosound, zavesené v konštrukcii z viditeľných T profilov. Sú určené pre súkromný sektor, kde je podmienkou hygienická nezávadnosť produktov.

Základný rozmer kaziet je 600 x 600 mm. viac

Ekologické kazety z materiálu Ekosound, zavesené v konštrukcii z viditeľných T profilov. Sú určené pre súkromný sektor, kde je podmienkou hygienická nezávadnosť produktov.

Základný rozmer kaziet je 600 x 600 mm.

TABUĽKA DÁT

Váha produktu na m2 1kg na m2
Hrúbka mm 15, 20
Rozmery 600 x 600 mm
Jednotka produktu 1 ks

DETAILY

Použitie: Akustické panely sú určené na zníženie hluku v miestnostiach, halách, učebniach, chodbách a iných spoločných priestoroch. Panely pohlcujú zvuk, ktorý sa už neodráža do priestoru, čím znižujú hluk a nepríjemnú ozvenu.

Konštrukcia: Kazety Ekosound sú určené ako výplň viditeľných roštov a vytvárajú na strope štvorcovú konštrukciu. Každá kazeta sa dá jednotlivo vybrať z konštrukcie. Systém kazetového stropu pozostáva z jednotlivých profilov závesného systému a kaziet. Profily sú v dĺžke 600,1200 a 3700 mm, pričom spolu s bočnými L profilmi vytvárajú systém na konštukciu, zavesenú na strope. Profily sú z pozinkovanej ocele, pričom viditeľná hrana je štandartne biela, alebo čierna. 

Materiál: Polyesterová vláknitá doska je ideálnym dekoratívnym a akustický materiálom. Vyrobená zo 100% PES bez vedľajších chemických prísad. PES panel Ekosound je ekologický, recyklovateľný, tepelnoizolačný,odolný voči vlhkosti,plesniam,ľahký a s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Vlastnosti: Odľahčené vertikálne akustické absorbéry hluku sa názvom "Kazety" účinne absorbujú zvuk jeho pohlcovaním. Znižujú dozvuky v priestoroch, čím klesá úroveň hluku a zlepšuje sa pracovné prostredie.

Trieda horľavosti výrobku "Kazety Ekosound" je  B.

Povrchová úprava: štandartne Natur biela, Natur čierna, na želanie povrch tkanina podľa výberu,  alebo farba podľa RAL.

Hrúbka 15mm, 20mm
Rozmer 600x600mm
Použitie v: Interiéry
Umiestnenie na: Strop
Určené pre: Byty/Domy, Školy, Kancelárie, Priemysel, Športoviská, Spoločenské priestory, Kino/Divadlo, Domáce kino, Nahrávacie štúdio
Materiál: Recyklovaný (PES vlákno), RAL, Tkanina