Powered by Smartsupp

Kazety Ekosound


Cena
12,90 € s DPH
12,90 €/ks

Rozmer / ks
8 ks

Spresnite výber produktu
Light Grey 9 a 12 mm Silver Grey 9 a 12 mm Antracit 9 a 12 mm Black 17 White 06 Ash Grey 18 Lime Green 37 Green 04 Orange 05 Light Yellow 20 Violet 23 Dark Blue 08 Blue 03 Sky Blue 22 Aqua Grey 14 Light Camel 07 Deep Camel 10 Longan Yellow 11 Ferruginous 09 Maroon 15 Pure Red 25 Deep Orange 19

Na sklade
ks

Zmeňte jednoducho design Vášho kazetového stropu! Zopár farebných kaziet podľa Vašeho výberu urobí divy... Máte hluk v kancelárii a máte kazetový strop? Vymeňte zopár kaziet nad hlučnými miestami a výsledok Vás prekvapí...
viac

Ekologické farebné filcové kazety z materiálu Ekosound, zavesené v konštrukcii z viditeľných T profilov. Kazety Ekosound vhodné pre náročné priestory na hygienu kde nevadí horšia trieda horľavosti. Sú vyrábané v hrúbkach 9mm v bielej, čiernej a v iných farbách. Sú ľahké (300gramov) z čistého PET vlákna.  

TABUĽKA DÁT

Rozmer 600x600x9mm
Reakcia na oheň B-s1, d0 podle ČSN EN 13501-01
Zvuková pohltivost DIN EN ISO 354 αw = 0,9 podla DIN EN ISO 11654 NRC=1 podle ASTM C 423
Tepelná vodivost λ = 0,047-0,052W/mK podle DIN 52612
Hmotnosť pri hrúbke 9 mm je 300g/ kus
Povrchová úprava natur biela, čierna, mramor  - alebo výber z 20 farieb

Použitie

Kazety Ekosound sú určené hlavne do obývacích priestorov kde je dôležitá hygiena priestoru a nie je na závadu horšia trieda horľavosti. 

Akustické panely sú určené na zníženie hluku v miestnostiach, halách, učebniach, chodbách a iných spoločných priestoroch. Panely pohlcujú zvuk, ktorý sa už neodráža do priestoru, čím znižujú hluk a nepríjemnú ozvenu.

Konštrukcia

Kazety Ekosound sú určené ako výplň viditeľných roštov a vytvárajú na strope štvorcovú konštrukciu. Každá kazeta sa dá jednotlivo vybrať z konštrukcie. Systém kazetového stropu pozostáva z jednotlivých profilov závesného systému a kaziet. Profily sú v dĺžke 600,1200 a 3700 mm, pričom spolu s bočnými L profilmi vytvárajú systém na konštukciu, zavesenú na strope. Profily sú z pozinkovanej ocele, pričom viditeľná hrana je štandartne biela, alebo čierna. 

Materiál

Polyesterová vláknitá doska je ideálnym dekoratívnym a akustický materiálom. Vyrobená zo 100% PES bez vedľajších chemických prísad. PES panel Ekosound je ekologický, recyklovateľný, tepelnoizolačný,odolný voči vlhkosti,plesniam,ľahký a s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Vlastnosti

Odľahčené vertikálne akustické absorbéry hluku sa názvom "Kazety" účinne absorbujú zvuk jeho pohlcovaním. Znižujú dozvuky v priestoroch, čím klesá úroveň hluku a zlepšuje sa pracovné prostredie.

Trieda horľavosti výrobku "Kazety Ekosound" je  B.
Zvuková pohltivosť pre kazety v hrúbke 12mm s odsadením 400mm 
Alfa w = 0,9

 

Prečítajte si montážny návod.

Variant  Ekosound označenie B  /PET vlákno/
Horľavosť - Reakcia na oheň
Panely Ekosound sú z PET vlákna.
Horľavosť: Ekosound v hrúbke 5-50mm a plošnej hmotnosti do 2500g/m2  je zaradený podľa STN EN 13501-1 do skupiny B S1,d0  ako neľahko horľavý.
Odolnosť voči vlhku
Vláknitý panel EKOSOUND je vhodný aj do  vlhkého prostredia do 60% vlhkosti pri odvetrávanom priestore  a zabránenie kondenzácie vodných pár.
Mechanické vlastnosti
Panely EKOSOUND  sú pružné a odolávajú mechanickému poškodeniu aj hrubej sile okrem znečistenia povrchu .
Hygiena  a čistenie panelov

Panely Ekosound vynikajú ekologickou nezávadnosťou. V prevedení Natural je bez akejkoľvek chemickej prísady. Vhodné pre detské zariadenia a zdravotnícke priestory. Čistenie mäkkým kefou alebo vysávačom.
Upozornenie!
  Pri aplikácii panelov Natural v bielej alebo čiernej farbe sa musia používať rukavice, pretože povrch panelov je citlivý na znečistené ruky.

Hmotnosť panelov
2500g/m2 pri hrúbke 40mm.
Hrúbka prvku 9mm
Tvar prvku Stropná kazeta
Materiál jadra Recyklovaný PET panel
Povrchová úprava PET panel Farba
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: Strop
Určené pre: Byty/Domy, Školy, materské školy, Kancelárie, Priemysel, Športoviská, Domáce kino, Nahrávacie štúdio

Alternatívne produkty8