Powered by Smartsupp

Grid - Expression


Výrazny design akustického stropu Expression

Spresnite výber produktu
Light Grey 9 a 12 mm Silver Grey 9 a 12 mm Antracit 9 a 12 mm White 06 Ash Grey 18 Lime Green 37 Green 04 Orange 05 Light Yellow 20 Violet 23 Dark Blue 08 Blue 03 Sky Blue 22 Aqua Grey 14 Light Camel 07 Deep Camel 10 Longan Yellow 11 Ferruginous 09 Maroon 15 Pure Red 25 Red 21 Deep Orange 19 turquoise 31 Pink 33

Vyrábané na objednávku

Moduly akustického stropu sa môžu zdať ako náhodný vzor panelov, ale sú komplexnou sietou alebo mriežkou GRID na vašom strope. S bezproblémovým pripojením si môžete svoju sieť rozšíriť na akúkoľvek veľkosť.Výška lamiel 200mm . viac

Nepravidelná sieť vertikálnych lamiel  v rôznych dĺžkach a uhloch vytvára nový výraz stropu.

Popis výrobku:

1. Rozmery útvarov lamiel expression
Lamely o výške 200 mm sú v rôznych dĺžkach zoskupené do obrazcu, ktorý sa vešia na strop.

Rozmery tohto zoskupenia sú cca  2300 x 2300 mm a pri vešaní sa natáčajú oproti sebe aby vytvorili súvislú nepravidelnú sieť .

Limitné rozmery lamiel
Výška lamely /mm/ Dĺžka lamely  mm Hrúbka lamely mm
200 1000-2400 9

2. Povrchová úprava je štandartne biela alebo vo farbach panelu Ekosound Hard

Možnosti použitia
Vertikálne lamelyspäjané v rôznych uhloch sa používajú ako zavesené panely v priestore pod stropom, kde účinne absorbujú zvuk jeho pohlcovaním. Varianta Expression je určená do repre priestorov s vysokými nárokmi na designové stvárnenie priestoru pri výborných akustických vlastnostiach materiálu.

Baffle expression sa dodávajú vcelku ako zoskupenie o rozmeroch 2290x2290, ktoré sa na 4-6 bodoch zavesí na strop na rektifikovateľné lanká.

Upozornenie: Zoskupenie sa otáča proti sebe tak aby sa nestretali rovnaké strany proti sebe a čiastočne do seba zapadali.

Akustické Vlastnosti:

Prikladáme reakciu spokojného zákazníka:   "Čo sa týka akustiky posluchovej  miestnosti je to obrovská zmena. Celá izba sa zatlmila,ozvena zmizla,zvuk sa neodráža. Prednes hudby je presnejší a detailnejší. Pocit v izbe je ako v kinosále. Samozrejme chcelo by to ešte presnejšie merania, ale už takto je to obrovský progres. Veľká spokojnosť, ďakujem."

Zvuková absorpcia: Skúšané podľa EN ISO 354.

Základné povrchové úpravy Mriežky KRUH 
Farba lamiel môže byť biela,čierna alebo podľa farby

Vlastnosti panelov z materiálu Ekosound Hard  /PET vlákno/
Hrúbka materiálu / Povrch
Panely Ekosound Hard sa vyrábajú v hrúbke 12 alebo 24mm. Po nainštalovaní  nie je potrebné ho čalúniť, natierať ani chrániť. 
Horľavosť - Reakcia na oheň
Panely Ekosound sú z PET vlákna.
Horľavosť: Ekosound v hrúbke 5-50mm a plošnej hmotnosti do 2500g/m2  je zaradený podľa STN EN 13501-1 do skupiny B S1,d0  ako neľahko horľavý.
Odolnosť voči vlhku
Vláknitý panel EKOSOUND Hard je vhodný aj do  vlhkého prostredia do 60% vlhkosti pri odvetrávanom priestore  a zabránenie kondenzácie vodných pár.
Mechanické vlastnosti
Materiál dosky je  pevný pružný a odolný voči opotrebeniu, je odolný voči nárazu a roztrhnutiu. Panely EKOSOUND  sú tvrdé a odolávajú mechanickému poškodeniu aj hrubej sile pri dodržaní určitých podmienok. Panely sa dajú formátovať na píle prípadne frézovať. Je možné ich skrutkovať na stenu.
Zavesenie na strop Zavesené na stojato
Hrúbka prvku 9mm, 12mm
Tvar prvku Stropné mriežky, Vešané stropné panely
Materiál jadra Recyklovaný PET panel
Povrchová úprava PET panel Farba
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: Strop
Určené pre: Kancelárie, Spoločenské priestory, Kino/Divadlo

Schéma zavesenia lamiel

Alternatívne produkty3