Powered by Smartsupp

Závesný deliaci paraván Soundscreen ART - varianty


Spresnite výber produktu
Light Grey 9 a 12 mm Silver Grey 9 a 12 mm Antracit 9 a 12 mm Black 17 White 06 Ash Grey 18 Lime Green 37 Green 04 Orange 05 Light Yellow 20 Violet 23 Dark Blue 08 Blue 03 Sky Blue 22 Aqua Grey 14 Light Camel 07 Deep Camel 10 Longan Yellow 11 Ferruginous 09 Maroon 15 Pure Red 25 Red 21 Deep Orange 19 turquoise 31 Pink 33

Vyrábané na objednávku

Princíp visiacich paravanov Soundscreen spočíva v tom, že vytvorí ľahké a praktické zvukopohltivé riešenie, ktoré je možné zavesiť na steny alebo stropy. Poskytuje účinnú absorpciu zvuku a izolačné funkcie na zlepšenie akustickej kvality priestoru. viac

Návrhový koncept "vyrezávaných PET prvkov" spočíva v použití profesionálnej vyrezávacej technológie na vytvorenie jemných vzorov na polyesterových vláknitých doskách, čím vzniká kombinácia estetických a praktických účinkov na akustických materiáloch.Zároveň sa pri návrhu kladie dôraz aj na estetiku a rozmanitosť vzhľadu, ktorý sa môže integrovať s rôznymi štýlmi interiérovej výzdoby, vytvárajúc pohodlné a pokojné prostredie pre používateľov. Deliace akustické paravány Soundscreen ART znižujú hlučnosť a absorpciou zvuku pri vysokom estetickom vzhľade. Vhodné všade tam, kde je zlá akustika a je možné predeliť priestor visiacim panelom. Rôzne druhy frézovania. Rôzne farby panelov.
Deliace akustické paravany  Soundscreen ART sa používajú v priestoroch kde je potrebné vizuálne predeliť priestor s potrebou zníženia hlučnosti v priestore. Môžu byť plné alebo s frézovaným vzorom podľa vzorkovníka alebo s dodanou grafikou.  Dodávajú sa zo závesným lankovým systémom.

Popis výrobku

Rozmery panelov na závesný paravan Soundscreen ART Šírka [mm] Výška [mm] Hrúbka [mm]
Paravan  Soundscreen ART mramorovanie sivé 1000 do 3000 12
Paravan  Soundscreen ART farebný 1200 2400 9; 18

              
                                                                                      Rozmer 1200x2400x9mm .  Atypické rozmerové rady za príplatok

Paravan môže byť aj bez vzoru vo farbe podľa výberu alebo tvarované hrany podľa želania.


           

Soundscreen ART vzory  na dotaz a samozrejme aj vzory podľa Vašej predlohy  

   

                   

                                                                                        
                       

                                                                     


tree sada 3


                                         

Elegantné riešenie na vytvorenie súkromia vo verejných priestoroch a kanceláriach. Výber z rôznych vzorov podľa povahy interiéru.
Varianty prevedenia
1. Štandartný frézovaný paravan podľa vzorov v hrúbke 9,12 mm a farbe podľa výberu.
2. Visiaci paravan so vzorom,pričom sa skladá z dvoch vrstiev 9mm rovnakej farby.
3. Visiaci paravan z dvoch až troch vrstiev rôznych farieb. Stredový panel je inej farby aby vzor a farba oboch krajných panelov kontrastoval s farbou stredného.
4. Možnosť custom vzoru podľa Vašej predlohy.
5. Možnosť zavesenia paravanov na koľajnice s ich posuvom a prekrývaním
6.Možnosť aplikácie paravanov na steny v hrubke 18mm pričom zadna vrstva je plná vo farbe na zvýraznenie vzoru prednej vrstvy varianta carved wall panel ART.

Možnosti použitia
Spoločenské priestory, kancelárie, open space tam všade sa hladá jednoduchá varianta delenia priestoru,zavesenými prvkami s akustickým účinkom.
Okrem deliaceho účinku je možné použiť vyrezávané panely z PET panelov aj na steny ako dekoráciu a akustický panel ako vidieť z realizacie tretej strany.

Akustické vlastnosti:

Panel Soundscreen ART 2400 x 800 x 10 mm (VxŠxH)

Ekvivalentná plocha absorpcie zvuku v m² na objekt (vyrezávaný panel) 

Základné povrchové úpravy závesných paravanov :

Viac info - Ekosound Povrch

Vlastnosti panelov z materiálu Ekosound Hard  /PET vlákno/
Hrúbka materiálu / Povrch
Panely Ekosound Hard sa vyrábajú v hrúbke 12 alebo 24mm. Po nainštalovaní  nie je potrebné ho čalúniť, natierať ani chrániť. 
Horľavosť - Reakcia na oheň
Panely Ekosound sú z PET vlákna.
Horľavosť: Ekosound v hrúbke 5-50mm a plošnej hmotnosti do 2500g/m2  je zaradený podľa STN EN 13501-1 do skupiny B S1,d0  ako neľahko horľavý.
Odolnosť voči vlhku
Vláknitý panel EKOSOUND Hard je vhodný aj do  vlhkého prostredia do 60% vlhkosti pri odvetrávanom priestore  a zabránenie kondenzácie vodných pár.
Mechanické vlastnosti
Materiál dosky je  pevný pružný a odolný voči opotrebeniu, je odolný voči nárazu a roztrhnutiu. Panely EKOSOUND  sú tvrdé a odolávajú mechanickému poškodeniu aj hrubej sile pri dodržaní určitých podmienok. Panely sa dajú formátovať na píle prípadne frézovať. Je možné ich skrutkovať na stenu.
Hrúbka prvku 9mm, 12mm, 18mm
Tvar prvku Paraván
Materiál jadra Recyklovaný PET panel
Povrchová úprava PET panel Farba
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: V priestore (paravány)
Určené pre: Byty/Domy, Školy, materské školy, Kancelárie

Montáž:

Montáž zavesných paravanov je jednoduchá a spočíva v osadení laniek a spojení panelov medzi sebou. Dodávame lanká a príslušenstvo

Alternatívne produkty3