Powered by Smartsupp

Feltpix-vrstvené obrazy


Cena
0 € s DPH

Spresnite výber produktu
Light Grey 9 a 12 mm Silver Grey 9 a 12 mm Antracit 9 a 12 mm Black 17 White 06 Ash Grey 18 Lime Green 37 Green 04 Orange 05 Light Yellow 20 Violet 23 Dark Blue 08 Blue 03 Sky Blue 22 Aqua Grey 14 Light Camel 07 Deep Camel 10 Longan Yellow 11 Ferruginous 09 Maroon 15 Pure Red 25 Red 21 Deep Orange 19 turquoise 31 Pink 33
Vyrábané na objednávku

Stenová dekorácia znižujúca hlučnosť je produkt pod názvom Feltpix. Jedná sa o set vrstvených a tvarovaných prvkov z PET panelu Ekosound Hard vytvárajúcu umeleckú dekoráciu v rôznych prevedeniach. Každá realizácia sa robí na mieru podľa rozmerov a farieb či typu dekorácie. viac

Tvrdý Akustický panel s hrúbkou 12 mm s mramorovaným povrchom v 20 odtieňoch farieb.  Materiál dosky je pevný pružný a odolný voči opotrebeniu, je odolný voči nárazu a roztrhnutiu. Z tohto materiálu sa skladá dekorácia na stene v rôznom prevedení.

Popis výrobku:

Kategória Akustická dekorácia na stenu
Povrchová úprava-farba Farebný vzorkovník
Zvuková pohltivosť alfa w = 0,3-0,9 podľa odsadenia od steny
Stupeň horľavosti B s1,d0
mechanická odolnosť výborná - tvrdý,pružný,pripínací povrch

Varianty prevedenia dekorácia 3D Feltpix

Akustické Vlastnosti

Krivka pohltivosti panelu Ekosound Hard v hrúbke 10-12mm priamo na stene a s odsadením 50,100 a 400mm.

Z grafov vyplýva výhodnosť predsadenia panelu za účelom získania lepších akustických vlastností hlavne na nízkych frekvenciách. Zavesenie ako baffle alebo oblaky sú ideálnym použitím panelov Ekosound Hard.

Názov produktu : Oblaky B Ekosound filc 12mm

Akustika : Meranie bolo vykonávané s odsadením 400mm

Ekosound Hard v hrúbke10mm


Ekosound Hard 12mm  lepeny na stene  

 

Porovnanie akustických vlastností  panelu Ekosound Hard 12mm  lepený a odsadený 50,100 a 400mmPohltivosť pre Ekosound Hard 12mm  visiaci na strope s odsadenim 400mm vo forme oblakov alebo bafflí

Povrchové úpravy Ekosound Hard :

Povrch prvkov Ekosound Hard je melírovany /Melange /  v odtieni svetlej a tmavej farby. Je možné ho upraviť farebne podľa požiadavky ale mramorovanie ostáva vždy viditeľné.  Tvrdý povrch a vyborná akustika ho predurčuje ako stenový obklad s vysokým mechanickým, zaťažením.  Hrubka panelu je 12mm a max. rozmery 3000mmx1200mm.

Povrch Light Grey Povrch Silver Grey Odtiene sivej panelov Ekosound Hard Farby panelov Ekosound HardHard

Vlastnosti panelov z materiálu Ekosound Hard  /PET vlákno/
Hrúbka materiálu / Povrch
Panely Ekosound Hard sa vyrábajú v hrúbke 12 alebo 24mm. Po nainštalovaní  nie je potrebné ho čalúniť, natierať ani chrániť. 
Horľavosť - Reakcia na oheň
Panely Ekosound sú z PET vlákna.
Horľavosť: Ekosound v hrúbke 5-50mm a plošnej hmotnosti do 2500g/m2  je zaradený podľa STN EN 13501-1 do skupiny B S1,d0  ako neľahko horľavý.
Odolnosť voči vlhku
Vláknitý panel EKOSOUND Hard je vhodný aj do  vlhkého prostredia do 60% vlhkosti pri odvetrávanom priestore  a zabránenie kondenzácie vodných pár.
Mechanické vlastnosti
Materiál dosky je  pevný pružný a odolný voči opotrebeniu, je odolný voči nárazu a roztrhnutiu. Panely EKOSOUND  sú tvrdé a odolávajú mechanickému poškodeniu aj hrubej sile pri dodržaní určitých podmienok. Panely sa dajú formátovať na píle prípadne frézovať. Je možné ich skrutkovať na stenu.
Hygiena  a čistenie panelov

Panely Ekosound vynikajú ekologickou nezávadnosťou.  Vhodné pre detské zariadenia a zdravotnícke priestory. Čistenie mäkkým kefou alebo vysávačom.
Povrch panelov je melírovaný v rôznych odtieňoch čím nie je potrebné panely dalej povrchovo upravovať okrem prípadneho náteru RAL.

Hmotnosť panelov
2000g/m2 pri hrúbke 12mm.
Povrchová úprava panelov

   

light grey                             silver grey                            anthracite

Hrúbka prvku 18mm, 33mm, 40mm
Tvar prvku Iný tvar panelu
Materiál jadra Recyklovaný PET panel
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: Stenu
Určené pre: Školy, materské školy, Kancelárie, Spoločenské priestory

Alternatívne produkty3