Powered by Smartsupp

Cena za 1ks o priemere 300mm. Pri objednávky zadajte počet kusov a fareby panelov. V prípade, že potrebujete viacero farebných kombinácií, je možné vybrať viacero farbieb. Po objednávke Vás budeme kontaktovať s upresnením.

Cena
9,50 € s DPH

Spresnite výber produktu
Light Grey 9 a 12 mm Silver Grey 9 a 12 mm Antracit 9 a 12 mm White 06 Ash Grey 18 Lime Green 37 Green 04 Orange 05 Light Yellow 20 Violet 23 Dark Blue 08 Blue 03 Sky Blue 22 Aqua Grey 14 Light Camel 07 Deep Camel 10 Longan Yellow 11 Ferruginous 09 Maroon 15 Pure Red 25 Red 21 Deep Orange 19 turquoise 31 Pink 33

ks

Nekonečné oblaky. Akustické kruhy s možnosťou nadpájania na seba tvoria nekonečne dlhý rad, ktorým môžete skrášliť kanceláriu či prevádzku. Objedávanie od 1ks v rôznych farbách. viac

Popis výrobku

Tenké akustické kruhy s drážkou na nadpájanie sú sústavou tenkých kruhových panelov z materiálu Ekosound, ktoré sa aplikujú na strop, steny, stôl,... Všade tam, kde chcete mať krajšie prostredie s príjemnou akustikou. Spolu so širokou škálou farebnýchmožností ponúka dizajnérom množstvo dizajnových možností a variácií. Základom je lamela o hrúbke 9mm s priemerom 300mm.

Rozmery produktu

Priemer  (mm) Hrúbka (mm) Set ks
30 9 podľa požiadavky

Vlastnosti produktu

Kategória / Materiál

Lamela, baffle  /  Plsť

Prevedenie prvku

Spojené lamely na zavesenie
Povrchová úprava Farba podľa vzorkovníka
Zvuková pohltivosť alfa w = 0,6-0,9 od odsadenia
Stupeň horľavosti B s1, d0

Sú vhodné aj pre kancelárske komunity, obchody a reštaurácie - limity určuje iba vaša predstavivosť. Endless clouds je navrhnutý tak, aby znižoval hladinu hluku. Je efektívnym riešením pre absorpciu zvuku a zároveň skracuje dobu dozvuku pre hluk v domácnosti či kanceláriach.

Zavesenie na strop Zavesené na stojato
Povrch Filc
Hrúbka prvku 9mm
Tvar prvku Panel s otvormi,drážkami
Materiál jadra Recyklovaný PET panel
Povrchová úprava PET panel Farba
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: Strop
Určené pre: Kancelárie