Vyberte výšku lamiel a typ povrchovej úpravy. Iné na dotaz...
Drevene akustické lamely s Print drevom alebo 3D fóliou na filcovej doske. Základný rozmer 40x40mm . Umyvatelne,vyberateľné štruktura dreva . Vhodné na stenu aj strop... viac
Popis výrobku
Vlastnosti produktu
| Kategória / Materiál | stenové drevné lamely / 3D folia na felt doske |
| Povrchová úprava | drevená 3D fólia ,Print drevo |
| Zvuková pohltivosť | alfa w = 0,8-0,95 podľa odsadenia a hrúbky lamiel |
| Stupeň horľavosti | B s1, d0 |
| Mechanická odolnosť | lamely je možne vymeniť |
| Montáž | lamely sa vkladaju do plechového hrebeňa,ktorý sa upevni na stenu |
| Vaha hrebena kovového / felt hrebena | 1kg na bm / 0,3kg na bm |
Povrchy folia drevo
Dostupne drevene dezeny lamiel
Varianty lamiel WOOD line
2. Prednosťou PET - wood lamiel je ich demontáž,umývateľnosť a vysoká akustická účinnosť.
Akustické vlastnosti
Rozmer lamiel 40x40 rozteč medzi lamelami 20mm
Krivka pre felt line priamo na stene lamela 40x40 hrubka 9mm, s podožkou 9mm Ekosound Hard aw = 0,45 ; NRC = 0,45
Koeficient absorpcie zvuku
Porovnanie akustických Lamely felt line stena (do 3150Hz)
Montáž
Lamely sa vkladajú do plechových hrebeňov chytané na stenu. Štandardná farba hrebeňov je nerez za príplatok čierne a biele. Farba medzery medzi lamelami je určená farbou panela,vsunutého pod lamely.
Skladanie systému Felt line na stene
Zasunutie Felt panelu

| Hľadaný produkt je určený hlavne pre | Byty/Domy, Kancelárie, Spoločenské priestory, Kino/Divadlo, Domáce kino |
|---|---|
| Materiál jadra | Drevo |
| Povrch | Filc |
| Produkt je možné aplikovať na | Stenu, Strop, má byť mobilný |
| Typ - tvar prvku | Lamela stena,strop |
| Dĺžka lamely | 2800mm |
| Šírka lamely | 40mm, 60mm, 80mm |

Koľko panelov potrebujem na dosiahnutie dobrej akustiky?
Častý dopyt pri požiadavke na lepšiu akustiku je koľko panelov potrebujem. ? Pokúsime sa odpovedať v tomto článku. Z praxe je známy poznatok,že cca 30% panelov z plochy stropu alebo stien dosahuje už veľmi dobré hodnoty utlmenia dozvuku. Pre presnejší výpočet doporučujeme použiť našu kalkulačku....

Odhlučnenie priestoru: Základné informácie a praktické tipy

Akustický PET panel Ekosound Hard
Keďže stále viac ľudí zvažuje možné obavy z materiálov zo sklenených vlákien, ktoré sa dostanú do ich domovov alebo kancelárií, architekti, stavitelia a dizajnéri používajú bezpečné, mäkké a ľahko inštalovateľné produkty, ako je PET filcový akustický panel na zníženie hluku . Akustický PETpanel Ekosound Hard v hrúbke 9 ,12,18 mm je tvrdý, pružný s farebnými variantami prípadne melírovaním . Toto melírovanie dáva povrchu eleganciu a praktičnosťpri údržbe panelov.
PET akustické panely, v plnom znení: polyetyléntereftalátové akustické panely, tiež FELT panely, sú typom akustického panelu, ktorý je vyrobený z termospájaného netkaného polyesterového vlákna. Materiál PET akustických panelov predstavuje vysoko výkonné riešenie, ktoré je ľahké, odolné a ľahko inštalovateľné. Tieto akustické PET panely sú navrhnuté tak, aby absorbovali zvukovú energiu v danom priestore, čím zlepšujú akustiku a znižujú ozvenu a dozvuky. Prednosťou panelov je ich vyroba z recyklovaných PET fliaš.

Akustické filcové PET lamely
Akustické skladané PET lamely rôznych veľkostí a farieb určené ako obklad stien a stropov .Lamelové steny sú v kurze a z PET panelov vyrábame filcové lamely v rôznom prevedení. Ich prednosťou je farebné ako aj tvarové prevedenie.
Skladané filcové lamely sa osádzajú do kovových "hrebeňov ako systém /Felt line/ alebo lamely su už osadené na paneli,ktorá sa aplikuje na stenu ako systém / Mute Plank/ . Rozdiel je v hustote a šírke lamiel.
Zvýraznené položky sú povinné.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov.













