Powered by Smartsupp

Základné veľkosti:  priemer 300 / 400 / 500 mm

Spresnite výber produktu
2- Beige 3- Mika 6- Espresso 7- Dark Red 8- Mustard 9- Olive 13- Mint 14- Flamingo 15- Silver 16- Grey 17- Elephant 18- Anthracite 19- Graphite 20- Black 27- Jungle Green 29- Taupe 30- Tobacco 33- Rust 34- Amber Green 36- Peacock
Light Grey 9 a 12 mm Silver Grey 9 a 12 mm Antracit 9 a 12 mm

Naše dizajnové akustické panely Pillow Stone sú elegantným doplnkom do interiéru. Pillow stone majú svojím nepravidelným tvarom a zaoblenými hranami pripomínať kamene. Ich povrch je jemný so zamatovým efektom, vďaka ktorému pôsobia luxusne a budú ozdobou Vášho priestoru. Okrem estetickej stránky plnia aj akustickú funkciu. viac

Nakúpite na Eshope

Ich povrch je jemný so zamatovým efektom, vďaka ktorému pôsobia luxusne a budú ozdobou Vášho priestoru. Na výrobu týchto panelov používame luxusnú tkaninu Akutek Lux, ktorá zabezpečuje trvácnosť, odolnosť a estetický vzhľad kameňov.

Okrem estetickej stránky plnia aj akustickú funkciu. Pri dostatočnom počte naše kamene znižujú dozvuk, ozvenu a hluk v priestore.

Akustické nástenné panely Pillow Stone vyrábame v troch základných veľkostiach v priemere 300 mm, 400 mm a 500 mm. V prípade záujmu Vám vyrobíme aj iné veľkosti, stačí nám napísať.  Dodávajú sa samostatne ako kamene podľa velkosti a farby alebo uchytene na akustickom filcovom paneli Ekosound o hrúbke 12mm . Cena za panel je uvedená za 1m2. 

DETAILY

Použitie: Stenový panel, ktoré majú vzhľad kameňa sú pružné a mäkké, vhodné aj do priestorov, kde sa zdržujú deti, napríklad detské izby, herné miestnosti, škôlky, školy.

Materiál: Panel vyrábame z akustického materiálu nazývaného Ekosound čo je filcový panel. V tomto akustickom paneli spájame dve rôzne tvrdosti akustických panelov a pokrývame ich kvalitnou a na dotyk veľmi príjemnou látkou Akutek Lux.

Vlastnosti: PES vlákno je odolné voči vlhkosti, plesniam, je recyklované a ekologické. Vďaka týmto jeho vlastnostiam sú panely vhodné aj do priestorov, kde sa zdržiavajú deti.

Farebné prevedenie: Tkanina - výber z viacerých farieb.

Zvuková pohltivosť: V rečovo relevantnom rozsahu 250 – 2500 Hz je absorbovaných až 80% vyskytujúcich sa akustických vĺn.

Horľavosť: B s1,d0

Čistenie: Vysávaním alebo vlhkou bavlneniu handričkou.

Vyberte tvar Obdĺžnikový tvar
Povrch Textília,tkanina, Filc
Hrúbka prvku 50mm
Tvar prvku Panel Obdlžnik
Materiál jadra Recyklovaný PET panel
Povrchová úprava Textília, PET panel Farba
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: Stenu
Určené pre: Byty/Domy, Kancelárie, Spoločenské priestory, Kino/Divadlo, Domáce kino

Montáž: Montuje sa priamo na stenu či strop lepením.

Alternatívne produkty1