Powered by Smartsupp

Cena
79 € s DPH
3,95 €/ks

Rozmer / ks
20 ks

Spresnite výber produktu
Light Grey 9 a 12 mm Silver Grey 9 a 12 mm Antracit 9 a 12 mm Black 17 White 06 Ash Grey 18 Lime Green 37 Green 04 Orange 05 Light Yellow 20 Violet 23 Dark Blue 08 Blue 03 Sky Blue 22 Aqua Grey 14 Light Camel 07 Deep Camel 10 Longan Yellow 11 Ferruginous 09 Maroon 15 Pure Red 25 Red 21 Deep Orange 19 turquoise 31 Pink 33

Uverená cena je za balenie 20 ks panelov Aku tiles s rozmerom 200x200 mm a hrúbkou 12 mm. Naše nové dizajnové akustické panely Aku tiles, ktoré oživia Váš priestor. Tieto dlaždičky Vám vyrobíme presne na mieru podľa Vašich požiadaviek. Vyrábame ich v rôznych hrúbkach a farebných prevedeniach, vďaka čomu majú ešte lepšiu akustickú funkčnosť. viac

Naše nové dizajnové akustické panely Aku tiles, ktoré oživia Váš priestor. Tieto dlaždičky Vám vyrobíme presne na mieru podľa Vašich požiadaviek. Vyrábame ich v rôznych hrúbkach a farebných prevedeniach, vďaka čomu majú ešte lepšiu akustickú funkčnosť.

Vyššie uverená cena je za balenie 20 ks panelov Aku tiles s rozmerom 200x200 mm a hrúbkou 12 mm.

Plasticitu akustickej steny zloženej z panelov Aku tikes dosiahnete šikmým ukladaní hrúbky 12 mm alebo striedaním rôznych hrúbok 12 mm a 24 mm. Je len na Vás, aký spôsob ukladania si vyberiete.
Panely je možné esteticky zladiť s priestorom použitím jednej alebo viacerých farieb.
Ak máte záujem o akustické nástenné panely Aku tiles, napíšte nám.

DETAILY

Použitie: Akustické nástenné panely Aku tiles sú vyrobené z tvrdeného povrchu, vďaka čomu sa s nimi dobre manipuluje pri montáži. Tieto panely sú vhodné do priestorov s rôznym využitím, napríklad do škôl/škôlok, domácností, herných miestností, telocviční a fitness zariadení, nahrávacích štúdií atď.

Materiál: Akustické panely vyrábame z tvrdeného akustického materiálu nazývaného PES vlákno. Okrem absorpcie zvuku dosahuje aj dobrú zvukovú izoláciu, napríklad od susedov.

Vlastnosti: PES vlákno je odolné voši vlhkosti, plesniam, je recyklované a ekologické. Vďaka týmto jeho vlastnostiam sú panely vhodné aj do priestorov, kde sa dlhodobo zdržiavajú deti.

Farebné prevedenie: Odtiene sivej alebo nástrek RAL.

Zvuková pohltivosť: alfa w = 0,6. V rečovo relevantnom rozsahu 250 – 2500 Hz je absorbovaných až 60% vyskytujúcich sa akustických vĺn.

Horľavosť: B s1,d0

Čistenie: Vysávaním alebo vlhkou bavlneniu handričkou.

Montáž: Montuje sa priamo na stenu či strop lepením.

Hrúbka 12mm, 24mm
Rozmer 200x200mm
Farba Light Grey Silver Grey Antracit R 1001 - Béžová R 1023 - Žltá R 1034 - Pastelovo-žltá R 2000 - Žlto-oranžová R 3002 - Karmínovo-červená R 3014 - Staro-ružová R 3017 - Ružová R 4005 - Modrý orgován R 5005 - Modrá R 5012 - Bledo-modrá R 5014 - Holubia-modrá R 5021 - Vodná modrá R 5024 - Pastelovo-modrá R 6005 - Tmavo-zelená R 6018 - Žlto-zelená R 7001 - Sivá R 7012 - Sivá tmavá
Použitie v: Interiéry
Váha na m2: 2,5 kg
Spôsob umiestnenia/Montáž: Lepením
Materiál jadra Recyklovaný PET panel
Problém Hluk od susedov/zvonka
Umiestnenie na: Stenu, Strop
Určené pre: Byty/Domy, Školy, materské školy, Kancelárie, Športoviská, Spoločenské priestory, Kino/Divadlo, Domáce kino, Nahrávacie štúdio

Deliace steny a rozdeľovače priestoru – toľko súkromnej sféry potrebujete nevyhnutne!Už ste sa niekedy pokúšali viesť rozhovor so zákazníkom v rušnej veľkokapacitnej kancelárii? Alebo sa koncentrovať na prácu pri neustálom vyzváňaní telefónov? Tak už viete, prečo sú deliace steny a rozdeľovače priestoru jedným z najdôležitejších a najchytrejších riešení pre moderné vybavenie kancelárie. Aj v dielni a priemysle prinášajú naše flexibilné deliace steny viac pokoja a poriadku počas všedného pracovného dňa.Na čo sa používajú deliace steny a rozdeľovače priestoru v podniku?Naše deliace steny a rozdeľovače priestoru v produktovej oblasti Kancelária prenášajú koncepciu našich priestorových systémov pre veľké skladovacie a výrobné haly aj na úsek správy: umožňujú vám prispôsobiť otvorený pôdorys vašim priestorovým a organizačným potrebám a súčasne kompenzovať nevýhody otvorených priestorových štruktúr:  • Nedostatok súkromnej sféry – napríklad vo veľkokapacitnej kancelárii – sa odstráni pomocou nepriehľadných a protihlukových deliacich stien.

  • Štýlové systémy prestavovacích stien a paravánové systémy rozdeľujú priestor vizuálne a upokojujú ho bez toho, aby obmedzovali otvorenosť koncepcie plánovania.

  • Prezentačné steny ponúkajú ohraničenú plochu na prezentáciu podniku – napríklad aj pri prezentáciách na veľtrhoch.

 • Ak sa menia priestorové požiadavky a zloženie tímov podľa projektov, dokážu deliace steny vytvoriť pracovné zóny bez toho, aby bolo nutné hľadať novú miestnosť.


Vďaka tomu sú deliace steny modernou odpoveďou na meniaci sa pracovný svet: vždy zostávate flexibilní v plánovaní a môžete niekoľkými pohybmi ruky oddeliť určitú pracovnú oblasť a s pomocou zodpovedajúceho kancelárskeho nábytku ju rozširovať alebo zmenšovať.Okrem toho predstavujú rozumnú mieru medzi pokojnou pracovnou atmosférou a úzkou tímovou prácou a navyše spĺňajú dôležité požiadavky bezpečnosti práce z hľadiska zaťaženia hlukom.Aké deliace steny existujú a na čo sú vhodné konkrétne modely?V každom prípade sa oplatí vyberať z nášho sortimentu deliacich stien a rozdeľovačov priestoru podľa určitých hľadísk:  • (Satinované) sklo pre prestavovacie steny a paravány vytvára ideálnu kombináciu vysokej reprezentačnej schopnosti, väčšej privátnej sféry a koncepcie otvorených priestorov.

  • Systémy deliacich stien s ochranou proti hluku v prémiovej kvalite sú nevyhnutnosťou hlavne v kanceláriách s vysokou hlučnosťou. Patria sem napríklad call centrá, redakcie, ale aj kancelárie s častými návštevami zákazníkov.

  • Paravány s látkovým poťahom či iné deliace steny s nepriehľadným poťahom môžu napríklad zakryť menej atraktívne odkladacie plochy v otvorenej kancelárii pred nežiadanými pohľadmi alebo skryť dočasný skladovací priestor vo veľtržnom stánku.

  • Jednotlivé protihlukové prvky na priame používanie na písacom stole sa postarajú o menší hluk (pri telefonovaní), ale umožňujú intenzívne rozhovory medzi osobami sediacimi vedľa seba. To je nevyhnuté pri spolupráci na projektoch.

 • Prezentačné steny sú rozdeľovačmi priestoru a súčasne reprezentačnou plochou pri vašej prezentácii podniku. Poslúžia ako dobrý pomocník na veľtrhoch, rovnako ako aj informačná alebo „pripomienková'' tabuľa v kancelárii.


Ešte jeden tip: mnoho našich deliacich stien sa dá individuálne zostaviť a spojiť a výsledkom je vydarená priestorová koncepcia. A to bez použitia náradia. Čo by ste pritom mali zohľadniť, zistíte na príkladoch v našom nákupnom poradcovi s pokynmi k plánovaniu deliacich stien Connect.Existuje niečo aj pre citlivé pracovné oblasti, ako čistý priestor alebo dielňa?Nielen do kancelárie, ale aj pri používaní v dielni a priemysle sú prestavovacie steny moderným priestorovým riešením. V každom prípade musia tieto varianty spĺňať zvýšené požiadavky na úpravu povrchov, robustnosť a aj absorbovanie hluku.Tu máte rôzne možnosti a môžete si vybrať naše priemyselné deliace steny z robustného dierovaného plechu so špeciálnou protihlukovou doskou. Toto riešenie je mimoriadne vhodné na oddelenie jednotlivých úsekov dielne s cieľom protihlukovej ochrany. Ak chcete flexibilne zariadiť halovú kanceláriu, aj na to máme v ponuke vhodné systémy deliacich stien.Ak si želáte ešte viac individuality alebo potrebujete riešenia pre citlivé oblasti, ako je napríklad čistý priestor, odporúčame vám, aby ste kontaktovali náš servis. Oplatí sa to aj v tom prípade, ak máte otázky ohľadom nášho sortimentu. Aj keď chcete vedieť, ako vytvoriť priestorovú flexibilitu vo vašom podniku pomocou deliacich stien, stoličiek a stolov, máme pre vás pripravenú odpoveď.

Alternatívne produkty2