Stenové absorbéry

Stenové absorbéry

V prípade stenových absorbérov sa jedna o kategóriu sólo panelov (Modular a Soundpix) respektíve celoplošného pokrytia stien v závislosti od aplikovaného priestoru (Modular Edge, Industry, Akuflex apod.). Varianta Industry Exterier je vhodná zase na vonkajšie použitie. Najmä panel Modular je vhodný takmer do každého priestoru a použitia. Prečo stenové absorbéry? Vrámci účinnej akustickej úpravy priestoru ponúkajú aj veľmi pekné zvýraznenie stien v kanceláriách či doma v obývačke. Stenové absorbéry sú veľmi účinné pri pohlcovaní hovoreného slova, nakoľko sú v dráhe zvuku prvé.

Modular

Modular

Akustický  panel  Modular  je univerzálny panel k použitiu v spoločenských priestoroch ako aj v domácich aplikáciách. Jeho prednosťou je možnosť aplikácie ako na stenu, tak aj na strop uchytením priamo na pevný podklad,bez podpornej konštrukcie a vysoká akustická účinnosť, vďaka ktorej pri jeho aplikácii sa nevyžaduje celoplošné pokrytie stien ako pri iných menej účinných materiáloch.

Industry

Industry

Akustický stenový panel Industry je určený na zníženie hladiny hluku v priestoroch,kde je umiestnený zdroj hluku.Účinok sa dosahuje likvidáciou dozvuku vznikajúceho odrazom zvuku na vnútorných plochach priestoru v zavislosti podľa množstva od 1 do 10 dB.

Silent walls

Silent walls

Tiché steny Silent walls  je systém ,ktorého výsledkom je zvuk pohlcujúca "tichá stena". Vizuálne pôsobí ako jemne textúrovaný povrch Coral,alebo tehlovo-kamenný povrch Brick.To všetko pri vizuálnom zachovaní súvislého vzhľadu klasickej steny. Jej vlastnosti sa dosiahli unikátnym riešením akustickej priezvučnosti povrchových vrstiev do pohltivého jadra.

Penové a textilné prvky

Penové a textilné prvky

Skupina prvkov vytvorených z peny a textílií. Jedná sa o prvky na korigovanie doby dozvuku. Ich použitie je variabilné, najčastejšie sa však používajú v priestoroch, kde nie je kladený dôraz na ich estetické stvárnenie.

Soundpix

Soundpix

Potrebujete akustické riešenie, ale hľadáte niečo nadčasové ? Potrebujete niečo, čo Vám porieši akustiku , ale zároveň bude dekoratívnym vyjadrením Vášho životného štýlu? Máme pre Vás riešenie panely Soundpix !
Profesionálne vyrobený obraz SOUNDPIX S 60mm profilom, doplnený o Vaše osobné výtvarné umelecké dielo vyhotovené na mieru doplnené existujúcou dekoráciou a vytvára tak dokonalú možnosť riešenia pre reštaurácie, domáce kiná a nahrávacie štúdiá. Soundpix je určený do exluzívnych  interiérov, kde je dôležitý vysoký estetický dojem pri potrebe úpravy akustických pomerov v miestnosti. Pôsobí ako obraz a tým je súčasťou interiéru.  Účinne pôsobí k zabráneniu tvorby dozvuku v interiéroch ,domácich kinách,štúdiách a spoločenských priestoroch.

Herasound

Herasound

Drevovláknité dosky sú vyrábané z drevenej vlny a pojdené kaustickým magnezitom. Okrem netradičného vzhľadu ponúkajú aj zaujímavé stavebne fyzikálne vlastnosti. Svoje využitie nájdu hlavne v mechanicky náročných priestoroch, akými sú napríklad telocvične.