3D logo Eko

3D logo je produkt spájajúci grafický design firmy s akustickým účinkom. Materiál Ekosound sa výborne tvaruje na rôzne velkosti a prvky ako písmená ,krivky a plochy pri zachovaní pohltivosti pre zvuk. sdf8f9

Ako varianta Natural alebo s povrchovou úpravou v hrúbkach do 50mm je dominantou stien ale aj stropov.
Možnosti použitia
Všade tam,kde je priestor a potreba upraviť akustiku s novým designovým výrazom. Hlavne kancelárie a firemné priestory ako zasadačky alebo open space ,tam všade tento prvok si najde svoje miesto.


 

World silentboard

worldmap2Hlavne v kancelárskych priestoroch je praktickou pomôckou tabuľa - svetová mapa v akustickom prevedení na stenách. Slúži ako vizuálna pomôcka ale aj ako designový prvok. Ma pružný povrch a je možné do nej pripínať rôzne materiály alebo písomnosti.  Na požiadanie môže byť v niektorej časti magnetická.
Možnosti použitia   všde tam,kde treba upraviť akustiku priestoru a zároveň nie je na závadu designový prvok na stenu ako plastická mapa sveta. Povrch panelu je štandartne textília /odtiene sivej/ ale môže byť aj farba RAL.

 


 

Stolový paravan Easy

1bb14b06bc91ce78314420882fba941cHlavne v open space priestoroch je potreba rozdeliť priestor za účelom zníženia akustického tlaku a zvýšenia pracovného komfortu. Vytvorenie súkromia súčasne s tichom zvyšuje pracovný výkon. Osobný priestor sa vytvára aplikáciou stolových paravanov s akustickým účinkom. Paravan je tvoreny hygienickym panelom Ekosound s textilnou povrchovou úpravou.
Možnosti použitia
Školské priestory,kancelárie,open space tam všade sa hladá jednoduchá varianta delenia priestoru,zavesenými prvkami s akustickým účinkom.


 

Mobilný paravan EDIT

sda01Ľahký čalúnený paravan na kovových nožičkách akusticky upravuje priestor a vytvára súkromie. Povrch  s textilným povrchom podľa výberu.
Mobilný paravan je často nevyhnutnou súčasťou kancelárskych priestorov,hlavne pre jeho mobilitu. Vytvára uzavrete priestory a akusticky rozdeluje priestor a poskytuje súkromie na uzavreté jednania. Paravan je tvorený panelom Ekosound s textilnou povrchovou úpravou včetne hrán.

Možnosti použitia
Školské priestory,kancelárie,open space tam všade sa hladá jednoduchá varianta delenia priestoru,zavesenými prvkami s akustickým účinkom.


 

Ekosound povrch natural

Povrch prvkov Ekosound je v podstate textilný panel z jemných vláken. Prevedenie Natural znamená,že povrch je farbený v hmote a má rovnkú farbu na povrchu aj hranách a v jadre. Štandartná farba je biela ale dodáva sa aj odtiene sivej až čiernej.

 

sive1 grafika1
  odtiene sivej Natural biely povrch ekosound

Kazety Ekosound do T profilov

s1Kazety Ekosound sú ekologické textilné kazety zavesené v konštrukcii z T profilov. Ich prednosťou je výborna akustika.

Možnosti použitia
Textilné  kazety Ekosound sú určené ako výplň do znížených závesných stropov v priestoroch,kde je primárna hygienická nezávadnosť ako domácnosti a školské priestory resp. open space.Kladu sa ako bežná výplň alebo sa spúštajú pod profily ako zo zapustenou hranou a vytvárajú stropné 3D prvky.

Modular XXL

Panel Modular XXL je velkoplošný panel na výšku max 3000mm,tak aby sa dala vyskladať stena bez horizontálnych spojov. Povrchová úprava panelov je v tkanine podľa výberu.  Podľa prevedenia panely môžu mať pri rovnakom vzhľade rôzne akustické vlastnosti (Modular Basstrap). Týmto riešením je možné dosiahnuť vyvážené riešenie akustiky pri jednom estetickom prevedení panelov.
Možnosti použitia
Akustický  panel  Modular  je univerzálny panel k použitiu v spoločenských priestoroch. Je vhodný všade tam, kde je potrebné potlačit dozvuk ,vznikajúci odrazom zvuku  na vnútorných plochách  priestoru. Jeho prednosťou je možnosť aplikácie ako na stenu, tak aj na strop uchytením priamo na pevný podklad,bez podpornej konštrukcie a vysoká akustická účinnosť.

poprasssd

Baffle Art

baffle5Vertikálny závesný akustický panel Baffle  sa skladá z pohltivého jadra, ktoré môže byť opatrené zvukovo-transparentnou povrchovou úpravou.  Panel v štandartnej variante sa aplikuje pomocou oceľových laniek a svoriek. Je variabilný v rozmerovom a farebnom stvárnení. 

Možnosti použitia
Vertikálne absorbéry hluku - Baffle sa používajú ako zavesené panely v priestore pod stropom,kde účinne absorbujú zvuk jeho pohlcovaním.Znižujú dozvuky v priestoroch, čím klesá úroveň hluku a zlepšuje sa pracovné prostredie. Ich použitie je hlavne vo výrobnej sfére ale aj všade tam, kde nie je možné aplikovať znížený strop resp.je potrebné zvýšiť absorpciu a tým znížiť hladinu hluku. Doporučuje sa pre svoju účinnosť pre priemyselné použitie ale jeho tvarovým stvárnením už aj pre spoločenský sektor.

 

Oblaky Vlny

Akustický prvok vlny je pás z textilného panelu visiaci zo stropu v tvare vĺn. Designový prvok riešiaci akustiku netradičným designom evokujúci vlny okolo nás. Povrch môže byť potlačený dodanou grafikou.vlny

Možnosti použitia
Použitie ako v spoločenských priestoroch, tak aj v kanceláriách či domácich kinách. Ich vizuálne príjemná povrchová úprava ich robí ideálne do priestorov, ktoré je potrebné akusticky ale aj efektne doupraviť. Materiál je ekologický s vysokou akustickou účinnosťou. Akustický efekt je možné nastaviť ako pohltivý alebo difúzny použitím daného materiálu.

Závesný deliaci paravan

wq1Hlavne v open space priestoroch je potreba rozdeliť priestor za účelom zníženia akustického tlaku a zvýšenia pracovného komfortu. Vytvorenie súkromia súčasne s tichom zvyšuje pracovný výkon. Efektným riešením je rozdelenie priestoru závesnými paravanmi zo stropu. Paravan je tvoreny sústavou panelov okašírovaných z oboch strán tkaninou ,ktorá je zavesená zo stropu tak ,aby delila priestor s akustickým účinkom.panelov. Dalšou možnosťou sú XXL panely zavesené zo stropu s dierovaním alebo bez nich s povrchovou úpravou. Možnosťou je aj súprava kruhov alebo iných geometrických tvarov.
Možnosti použitia
Školské priestory,kancelárie,open space tam všade sa hladá jednoduchá varianta delenia priestoru,zavesenými prvkami s akustickým účinkom.