Soundscreen ART Závesný deliaci paravan

birdssDeliace prvky v interiéri pod názvom SOUNDSCREEN Art  spájajú funkčnosť  s designom pri redukovaní akustického tlaku v priestore. Vyrobené z vysokoúčinneho a ekologické materiálu Ekosound v hrúbke 15mm s povrchom tkanina alebo farba RAL.  Môžu byť zavesené na lankách alebo uchytene v koľajničkách. Elegantné riešenie na vytvorenie súkromia vo verejných priestoroch a kanceláriach. Výber z rôznych vzorov podľa povahy interiéru.


Možnosti použitia
Spoločenské priestory,kancelárie,open space tam všade sa hladá jednoduchá varianta delenia priestoru,zavesenými prvkami s akustickým účinkom.


 

Blanco,black

Blanco,Black su základné hladke povrchy na povrchovú upravu minerálnych panelov.  Sú to  najčastejšie používané povrchy. Sú hladke a používajú sa hlavne na stropné kazety,prípadne priemyselné panely.

blanco lightbox black
  Blanco Black

Štandartné farby a farby RAL

Povrchy ako Ekosound alebo sklotkanina Coral a drevovlákno Herasound je možné farebne upraviť na štandartne farby alebo farby podľa RAL vzorkovníka.

V prípade štandartných farieb potrebujeme číslo farby pod vzorkou ,v prípade farby podľa RAL číslo odtieňa z Vášho vzorkovníka.Ak sa spoľahnete na farby monitora tu je linka na farby RAL.  Ak nevyhovuje  ešte  ponúkame na pomoc nástroj na výber farby colorpicker . Pre identifikáciu podla tohto nástroja potrebujeme tri čísla R G B

12 8 7 5  6 9 
12 8 7 5  6  9
 2  29  30  31  34  35
 2  20 30  31  34  35
 38  39  17  16  15  27
 38  39  17  16  15  27
 21  20  23      
 21  20  23      
 
   Základné povrchy
blanco lightbox black
Blanco BlackFarbené povrchy - farby slúžia len ako ukážka, pre presný odtien použite vzo

Farbený povrch je nutné konzultovať z hľadiska minimálneho množstva na objednanie.Soundpix Nature

Spojenie prírodného materiálu a akustických vlastností je cieľom akustického panelu SOUNDPIX  Nature.Pre náročné interiérové aplikácie, kde estetické stvárnenie je primárne. Základom je špeciálna  tkanina s grafickým motívom prírodného materiálu o vysokom rozlíšení a hygienické jadro z tečxt. vlákna. Celý panel je prísne ekologický bez použitia akýchkoľvek chemikálií...

Možnosti aplikácie
Soundpix Nature je určený do exluzívnych  interiérov, kde je dôležitý vysoký estetický dojem pri potrebe úpravy akustických pomerov v miestnosti.Pôsobí ako obraz s ľubovoľným grafickým motívom.   Účinne pôsobí k zabráneniu tvorby dozvuku v interiéroch ,domácich kinách,štúdiách a spoločenských priestoroch. Jeho akustické vlastnosti je možné nastaviť podľa požiadaviek /basy, stredy, výšky/ ,čím je možné vyriešiť jedným typom panelu /Soundpix/ celú akustiku miestnosti.

fgo

 

Oblaky - Air Eko

Priestorový akustický prvok designove imitujúci oblaky ako tvarom tak aj farbou. Panely sú vyrábané z textilného panelu Ekosound  v prevedení natur biela  alesdsa1bo povrch tkanina s grafickou potlačou imitujúcou farby oblohy .  Sú určené tam, kde sa vyžaduje moderné designové prevedenie stropu a je potrebné upraviť akustické pomery v miestnosti.  Vešaju sa na lanká pod strop...

Možnosti použitia: Hlavné použitie je v súkromnom sektore ako aj v školských priestoroch a predškolských zariadeniach,kde je dôležitý estetický výraz prvku s výrazom vonkajšej prírody. Dalej sú to Call centrá,reštaurácie ,kancelárie priestory,kde je dôležitý ekologický charakter prvkov. Dôležia je symbióza oblakov s osvetlením,ktoré môže byť mimo panelov alebo v nich resp. na nich.

3D logo Eko

3D logo je produkt spájajúci grafický design firmy s akustickým účinkom. Materiál Ekosound sa výborne tvaruje na rôzne velkosti a prvky ako písmená ,krivky a plochy pri zachovaní pohltivosti pre zvuk. sdf8f9

Ako varianta Natural  alebo s povrchovou úpravou v hrúbkach do 50mm je dominantou stien .
Možnosti použitia
Všade tam,kde je priestor a potreba upraviť akustiku s novým designovým výrazom. Hlavne kancelárie a firemné priestory ako zasadačky alebo open space ,tam všade tento prvok si najde svoje miesto.


 

World silentboard

worldmap2Hlavne v kancelárskych priestoroch je praktickou pomôckou tabuľa - svetová mapa v akustickom prevedení na stenách. Slúži ako vizuálna pomôcka ale aj ako designový prvok. Ma pružný povrch a je možné do nej pripínať rôzne materiály alebo písomnosti.  Na požiadanie môže byť v niektorej časti magnetická.
Možnosti použitia   všde tam,kde treba upraviť akustiku priestoru a zároveň nie je na závadu designový prvok na stenu ako plastická mapa sveta. Povrch panelu je štandartne textília /odtiene sivej/ ale môže byť aj farba RAL.

 


 

Stolový paravan

Stolové deliace paravany v rôznych variantách.  Hlavne v open space priestoroch je potreba rozdeliť priestor za účelom zníženia akustického tlaku a zvýšenia pracovného komfortu. Vytvorenie súkromia súčasne s tichom zvyšuje pracovný výkon. Osobný priestor sa vytvára aphrany parav2likáciou stolových paravanov s akustickým účinkom. Paravan je tvoreny hygienickym panelom Ekosound s textilnou povrchovou úpravou.
Možnosti použitia
Školské priestory,kancelárie,open space tam všade sa hladá jednoduchá varianta delenia pracovného priestoru na kancelárskych stoloch.


 

Mobilný paravan EDIT

sda01Ľahký čalúnený paravan na kovových nožičkách akusticky upravuje priestor a vytvára súkromie. Povrch  s textilným povrchom podľa výberu.
Mobilný paravan je často nevyhnutnou súčasťou kancelárskych priestorov,hlavne pre jeho mobilitu. Vytvára uzavrete priestory a akusticky rozdeluje priestor a poskytuje súkromie na uzavreté jednania. Paravan je tvorený panelom Ekosound s textilnou povrchovou úpravou včetne hrán.

Možnosti použitia
Školské priestory,kancelárie,open space tam všade sa hladá jednoduchá varianta delenia priestoru,zavesenými prvkami s akustickým účinkom.


 

Ekosound povrch natural

Povrch prvkov Ekosound je v podstate textilný panel z jemných vláken. Prevedenie Natural znamená,že povrch je farbený v hmote a má rovnkú farbu na povrchu aj hranách a v jadre. Štandartná farba je biela ale dodáva sa aj odtiene sivej až čiernej.

 

sive1 grafika1
  odtiene sivej Natural biely povrch ekosound