Stropné akustické prvky

Stropné akustické prvky

Okrem stien,kde často je len málopriestoru na aplikáciu akustických panelov je to hlavne strop,kde je možné aplikovať akustické prvky. Od výšky stropu a rozvodov závisí aky typ prvku zvolíme a ako bude orientovaný. Okrem klasického a často designovo nevyhovujúceho  kazetového stropu sa presadzujú sólové účinné prvky,ktorým stačí čiastočné pokrytie stropu . Preto horizontálne kladené panely do nízkych stropov resp. vertikálne kladené panely do vysokých miestností. Znižujú dozvuky v priestoroch, čím klesá úroveň hluku a tým sa zlepšuje pobyt v týchto priestoroch.

Oblaky - skupiny Neo

Kladenie akustických oblakov v radoch s pravidelnými medzerami, vyžaduje závesný systém a nie lanká ako pri voľnom kladení, výhodou je ich variabilita, ako výšková tak aj…

Oblaky

Priestorový akustický prvok určený na horizontálne zavesenie pod strop v tvare oblakov resp. sólo panelov. Oblaky OBIFON majú vynikajúce akustické vlastnosti aj preto nie je…

Oblaky - Kruh

Priestorový akustický prvok na horizontálne zavesenie pod strop ako sólo panely v kruhovom prevedení.

Baffle

Vertikálny závesný akustický panel OBIFON Baffle  sa skladá z  pohltivého jadra, ktorý je opatrený zvukovo-transparentnou povrchovou úpravou.  

Baffle Art

Tvarované vertikálne absorbéry BAFFLE kladené v ostrovčekoch a tvaroch vytvárajúce designové zoskupenia na strope.

Baffle expression

Nepravidelná sieť vertikálnych bafflí v rôznych dĺžkach a uhloch vytvára nový výraz stropu...

Baffle - Triangel

Originálne riešenie akustiky zavesením bafflí /lamiel/ v trojuholníkovom designe.

Baffle Foil

Vertikálny závesný panel Baffle Foil  sa skladá z pohltivého jadra, ktoré je zabalené do špeciálnej umývateľnej fólie. Panel v štandartnej variante sa aplikuje pomocou oceľových…

Baffle Industry

Je to Vertikálny závesný akustický panel ktorý  sa skladá z pohltivého jadra, ktoré je  opatrené zvukovo-transparentnou povrchovou úpravou. 

Akustik

Sú určené pre použitie do akusticky náročných interiérov, kde je potrebné dosiahnúť max. hodnoty pohltivosti resp.aby boli reflexné. 

Štandart

Minerálne nehorľavé kazety s výbornými akustickými vlastnosťami. Aj do vlhkých priestorov.

Oblaky Vlny

Akustický prvok vlny je pás z textilného panelu Ekosound visiaci zo stropu v tvare vĺn.

Akufon kazety

Drevene kazety s perforáciou

Oblaky - Air Eko

Akustické panely v tvare oblakov s tkaninou s potlačou oblohy prípadne biele. S možnosťou podvesiť pod strop alebo na stenu. 

Akustisport

Pevné kazety pre športové priestory