Stenové panely a prvky

Stenové panely a prvky (23)

Drevené akustické panely

Drevené akustické panely (7)

Akufon je sada drevených akustických prvkov na steny a stropy.Kombinujú krásu prírodného dreva vhodného do každého interiéru s akustickým komfortom . Prvky sú tvorené  MDF resp. HDF doskou,ktorej povrch môže byť  v drevenej dýhe alebo laminát.

Industry

Industry (5)

Akustický stenový panel Industry je určený na zníženie hladiny hluku v priestoroch,kde je umiestnený zdroj hluku.Účinok sa dosahuje likvidáciou dozvuku vznikajúceho odrazom zvuku na vnútorných plochach priestoru v zavislosti podľa množstva od 1 do 10 dB.

Penové a textilné prvky

Penové a textilné prvky (6)

Skupina prvkov vytvorených z peny a textílií. Jedná sa o prvky na korigovanie doby dozvuku. Ich použitie je variabilné, najčastejšie sa však používajú v priestoroch, kde nie je kladený dôraz na ich estetické stvárnenie.

Solo panely na steny

Solo panely na steny (2)

Ide o skupinu výrobkov,ktoré sa kladú ako sólo panely /obrazy/  resp. skupiny panelov na steny. Vzhľadom na ich akustickú účinnosť nie je potrebné celoplošné riešenie stien. Ide najmä o domáce kiná,kancelárie ale aj školské priestory.

Celoplošné akustické steny

Celoplošné akustické steny (3)

Pri potrebe aplikovať akustický materiál celoplošne sa ponúkajú varianty a systémy s viditeľnymi profilmi,prípadne bez nich ako aj velkoplošné XXL panely. Povrchová úprava je od dreva cez textíliu po štruktúrovanú sklotkaninu.