Kazety Herasound

ukazkaDosky HERASOUND vyrábané z drevenej vlny pojdené kaustickým magnezitom prinášajú spolu s netradičným vzhľadom i zaujímavé akustické vlastnosti. Toto akustické riešenie umožňuje znížiť rušiaci hluk na pozadí. Dosky sa vyrábajú v rôznych rozmeroch a vizuálnych vyhotoveniach. Od typu prevedenia a množstva  závisí aj finálny akustický účinok. Ich prednosťou je mechanická odolnosť povrchu.

Využitie
Hlavnou oblasťou použitia tohto akustického systému sú športové priestory ale aj kancelárske priestory a zábavné a rekreačné zariadenia.Proste všade tam,kde sa hľadá prírodný vzhľad obkladov a vyžaduje sa vysoká mechanická odolnosť povrchov. Veľkou výhodou tohto systému je aj to, že prináša nevšedný vizuálny dojem v priestoroch, v ktorých je použitý. Môže byť aplikovaný na strop ako klasické kazety ale aj na steny v rôznom tvarovom a farebnom prevedení.

Popis výrobku

Rozmery a  drevovláknitých dosiek HeraSound

Varianta Šírka /mm/ Dlžka /mm/ Hrúbka /mm/ Ukážka hrany Ukážka tvaru
Kazeta 
600 600 20+30 ostrá hrana v T profile kocka


Upozornenie: Väčšie rozmery je potrebné konzultovať telefonicky alebo emailovou formou.

Akustické vlastnosti

akustikaAkustické varianty :

 Názov produktu : HERASOUND

 Akustika Meranie bolo vykonané so samostatným panelom HeraSound  ako aj s pohltivou zložkou o hrúbke 30mm / 50mm / 80mm.

 


Zvuková absorpcia: Skúšané podľa  EN ISO 354.

herasound graf

Povrchová úprava

Štandartná povrchová úprava je sivá prírodná farba. Na objednávku je možné vyrobiť panely s povrchom podľa výberu farby zo vzorkovníka RAL.

cutout 439747 tab picture 4x3 1

Galéria