Chcete si byť istí riešením Vašej akustiky?

Vyberte si z našich produktov, vypočítajte si množstvo panelov pre Váš priestor, alebo si požičajte naše panely na skúšku. Alebo sa obráťte na nás poradíme Vám. Máme už takmer 20 ročné skúsenosti.

Výber produktov Akustická kalkulačka Zapožičanie panelov
Prinášame vám možnosť jednoducho prehľadávať naše produkty na základe vašich požiadaviek. Pripravili sme pre vás nástroj na orientačný výpočet množstva akustických panelov do vašich priestorov. Nie ste si istí výsledkom akustickej úpravy? Zapožičajte si naše panely a vyskúšajte ich v pokoji u vás doma.
Zobraziť Vstúpiť do kalkulačky Mám záujem

Vyrábame akustické obklady "šité" na mieru.

PRODUKTY RIEŠENIA ODHLUČNENIE DEKOBRIK
Najširší výber produktov pre akustické izolácie a obklady. Od návrhov, cez realizáciu až po servis a konzultácie. Máte veľkú ozvenu alebo máte hlučných susedov? Pomôžeme vám. Tehlové a kamenné obklady Dekobrik a Dekorta.
Žiadna položka

Odhlučnenie domácnosti

Všetci to poznáme. Bývať v paneláku s hlučným susedom môže byť naozaj náročné hlavne, keď si po celodennej aktivite chceme dopriať sladký spánok. Na vlastnú smolu bývate v starom paneláku vybudovanom z nevyhovujúcich železobetónových konštrukcií?


Montáž

Vykonávame dodávku a montáž našich výrobkov ako aj suvisiacich prác. Máme certifikovaných pracovníkov na stavebné konštrukcie, ktorí sú garantom kvality montážnych prác. Vzhľadom na široký záber materiálov a technológií pre akustické materiály spolupracujeme aj s externými montážnymi firmami.
Na požiadanie Vám vypracujeme cenovú ponuku týchto prác a po odsuhlasení vykonáme predmetnú montáž.


Poskytnutie vzoriek

Poskytujeme vzorky našich produktov. Vďaka tejto našej službe si môžete vo svojom priestore otestovať účinnosť našich výrobkov a pozrieť si konkrétne povrchové úpravy.


Poradenstvo

Poskytujeme bezplatného poradenstva ohľadom akustických riešení pre vášu firmu a domáci priestor. Každý priestor má svoje použitie a tomu zodpovedajúcu úroveň dozvuku a iných akustických parametrov. Preto len so spoluprácou profesionálov je možné sa dostať k želanému výsledku a spokojnosti. Zabezpečujeme návrh akustických opatrení či v priemysle alebo  v iných spoločenských priestoroch. Výstupom je simulácia akustických podmienok a vizualizácia priestoru pred a po aplikácii.


Meranie hluku a akustických parametrov

V prípade potreby Vám odmeráme akustický stav priestoru. Akustické meranie môžeme vykonať pred inštaláciou našich akustických materiálov a po inštalácii akustických materiálov. Výsledky si budete môcť porovnať.


Konzultácie

Konzultácie ohľadom akustického riešenia a návrh toho správneho produktu. Zabezpečujeme aj akustické štúdie,projektovú dokumentáciu resp. vykonávací projekt na zložitejšie akcie veľkého rozsahu.Pokiaľ sa jedná a domáci problém s hlukom resp. ozvenou v priestore potrebujem k posúdeniu a návrhu rozmery príp. foto daného priestoru a účel použitia. Výhodou je pokiaľ máte predstavu o designe akupanelov ktoré by prichádzali do úvahy.
Pri priestore o väčšej výmere potrebujeme rozmery,povrchy a prípadne akustické merania ak sú.


Odhlučnenie na mieru

V akomkošvek Vašom priestore vyriešime všetky akustické problémy. Naše 25 ročné skúsenosti s riešením akustických problémoch v rôznych priestoroch nám dávajú kvalitný základ na vyriešenie Vašich akustických problémov. Máme vysokokvalitné materiály, technológiu výroby a šikovných pracovníkov.