Závesný paraván Soundscreen ART

Cena
od 138,24 € s DPH

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
P00037

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
15mm
Roses
Roses
Sarah
Sarah
Jules
Jules
Desire
Desire
Flower
Flower
Claude
Claude
Hannah
Hannah
Brezy
Brezy

ks

Pri redukovaní akustického tlaku v priestore deliace akustické prvky v interiéri pod názvom SOUNDSCREEN Art spájajú funkčnosť s designom. Sú vyrobené z materiálu Ekosound v hrúbke 12mm s umeleckým dierovaním a vo farbe podľa RAL. Môžu byť zavesené na lankách, alebo uchytené v koľajničkách. viac

Pri redukovaní akustického tlaku v priestore deliace akustické prvky v interiéri pod názvom SOUNDSCREEN Art  spájajú funkčnosť  s designom. Sú vyrobené z materiálu Ekosound v hrúbke 12mm s umeleckým dierovaním a vo farbe  podľa RAL. Môžu byť zavesené na lankách, alebo uchytené v koľajničkách.Dierovaná plocha je max. 1200x2400mm .

TABUĽKA DÁT

Váha produktu na m2 3kg
Hrúbka mm 12
Povrchová úprava RAL
Rozmery 1200x2400 , 1000x3000
Jednotka produktu kus

VZORY paravanov Soundscreen ART

               

roses                     sarah              jules                  desire             flower                claude                 hannah         brezy

DETAILY

Hlavne v open space priestoroch je potrebné  rozdeliť priestor za účelom zníženia akustického tlaku a zvýšenia pracovného komfortu. Vytvorenie súkromia súčasne s tichom zvyšuje pracovný výkon. Efektným riešením je rozdelenie priestoru závesnými paravánmi zo stropu. Paraván je tvorený sústavou panelov okašírovaných z oboch strán tkaninou, ktorá je zavesená zo stropu tak, aby delila priestor s akustickým účinkom panelov. Ďalšou možnosťou sú XXL panely zavesené zo stropu s dierovaním, alebo bez dierovania s povrchovou úpravou. Možnosťou je aj súprava kruhov, alebo iných geometrických tvarov.
Možnosti použitia
Školské priestory, kancelárie, open space tam všade sa hľadá jednoduchá varianta delenia priestoru, zavesenými prvkami s akustickým účinkom.

Hrúbka 15mm
Rozmer 750x2400mm, 1000x3000mm
Vzor RosesSarahJulesDesireFlowerClaudeHannahBrezy
Použitie v: Interiéry
Váha na m2: 2 kg
Umiestnenie na: Delenie priestoru
Spôsob umiestnenia/Montáž: Zavesením
Určené pre: Školy, Kancelárie, Spoločenské priestory
Materiál: RAL