Powered by Smartsupp

Viac variant a info na webe

Cena
72,31 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Light Grey 9 a 12 mm Silver Grey 9 a 12 mm Antracit 9 a 12 mm White 06 Ash Grey 18 Lime Green 37 Green 04 Orange 05 Light Yellow 20 Violet 23 Dark Blue 08 Blue 03 Sky Blue 22 Aqua Grey 14 Light Camel 07 Deep Camel 10 Longan Yellow 11 Ferruginous 09 Maroon 15 Pure Red 25 Red 21 Deep Orange 19 turquoise 31 Pink 33

ks

Akustické PET panely v tvare kruh vešané na strope v rôznych veľkostiach. Záves je v cene farba biela, čierna v hrúbke 40mm a 18mm vo farbe viac

Materiál filcový PET panel
Váha produktu na m2 2,5 kg na m2
Hrúbka mm 40mm biela,čierna,18mm farba
Rozmery 600,800,1200
Jednotka produktu 1 ks
Povrchová úprava Biela ,čierna  alebo farba podľa vzorkovníka

Výhodou akustických panelov Oblak - Kruh je, že nemusia byť aplikované celoplošne. Tieto panely sú vysoko akusticky efektívne. Bude stačiť, ak ich nainštalujete len na 30% až 40% plochy priestoru, aby upravili akustiku vo Vašom priestore. Akustický Oblak v kruhovom tvare je vhodný pre kancelárske priestory, open space, kultúrne a školské priestory, kaviarne, galérie a všade tam, kde hľadáte výrazné dizajnové riešenie akustických problémov. 
Výhodou akustických panelov je ich variabilita výšková, hrúbková, farebná aj tvarová. Všetky naše akustické panely vyrábame na mieru, preto vieme vyrobiť varianty oblakov podľa Vašich požiadaviek.

Ak máte akékoľvek požiadavky na veľkosť či povrchovú úpravu, ktoré nemáme uvedené v eshope, neváhajte nás kontaktovať. Vyrobíme Vám akustické oblaky na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Použitie

Akustický Oblak v kruhovom tvare je vhodný pre kancelárske priestory, open space, kultúrne a školské priestory, kaviarne, galérie a všade tam, kde hľadáte výrazné dizajnové riešenie akustických problémov. 

Materiál

Polyesterová vláknitá doska je ideálnym dekoratívnym a akustický materiálom. Vyrobená zo 100% PES bez vedľajších chemických prísad.

Vlastnosti: PES panel Ekosound je ľahký, ekologický, recyklovateľný, tepelnoizolačný, odolný voči vlhkosti, plesniam a s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Horľavosť: Panel je zaradený podľa STN EN 13501-1 do skupiny B S1,d0 ako neľahko horľavý.

Čistenie: Čistenie mäkkou bavlnenou handričkou, jemnou kefou alebo vysávačom.

Montáž: Akustické Oblaky - Kruh sú vhodné aj na odľahčené stropy ako sadrokartón či znížený kazetový strop. Vešajú sa na lankový závesný set, ktorá je súčasťou balenia. Návod si môžete prečítať tu.

Vyberte tvar Kruhový tvar
Zavesenie na strop Zavesené na ležato
Povrch Textília,tkanina
Hrúbka prvku 9mm, 12mm, 40mm
Tvar prvku Kruh, elipsa
Materiál jadra Recyklovaný PET panel
Povrchová úprava Textília, PET panel Farba
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Určené pre: Byty/Domy, Školy, materské školy, Kancelárie, Spoločenské priestory, Nahrávacie štúdio

Alternatívne produkty1