viac variant a info na webe

Cena
od 44,20 € s DPH

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
P00030

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
40mm

ks

Je možnosť vybrať iba farby: Biela, Čierna. Ostatné RAL farby a rozmery na dopyt. Lankový záves v dĺžke do 1500 mm v cene. Hrúbka: 40 mm. Materiál: recyklované PET vlákno.
viac

Základné parametre:

Váha produktu na m2 2 kg na m2
Hrúbka mm 40 mm
Rozmery 600 x 600 mm, 1200 x 1200 mm, 1200 x 2400 mm
Jednotka produktu 1 ks

Akustické oblaky v tvare obdĺžnika sú určené pre miestnosti, kde je potrebné znížiť hluk. Pri navrhovaní rozloženia oblakov je potrebné myslieť na ich vhľad a na umiestnenie existujúceho stropného osvetlenia, aby oblaky netienili. Do akustických oblakov umiestniť aj svietidlá, v prípade takejto potreby nás kontaktujte.

Ak máte akékoľvek požiadavky na veľkosť či povrchovú úpravu, ktoré nemáme uvedené v eshope, neváhajte nás kontaktovať. Vyrobíme Vám akustické oblaky na mieru podľa Vašich požiadaviek.

DETAILY

Použitie: Najčastejšie sa používajú v pre kancelárách, školách, open spacoch, show roomoch, kaviarňach, baroch či domácich kinách.

Materiál: Oblaky vyrábame z recyklovanej polyesterovej dosky, ktorá je ideálnym akustický materiálom. Akustické oblaky sú vyrobené zo 100% PES vlákna bez vedľajších chemických prísad.

Vlastnosti: PES panel Modular Ekosound je ľahký, ekologický, recyklovateľný, tepelnoizolačný, odolný voči vlhkosti, plesniam a s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Horľavosť: je zaradený podľa STN EN 13501-1 do skupiny B S1,d0 ako neľahko horľavý. Pri projektovom požiadavke na nehorľavú variantu, je potrebné nás kontaktovať s touto požiadavkou.

Čistenie: Čistenie mäkkou bavlnenou handričkou, jemnou kefou alebo vysávačom. 

Montáž: Akustické panely Oblaky sa montujú vešaním na rektifikovateľný lankový záves. Uvedená cena je vrátane lankových závesov v dĺžke do 1500 mm. Typ a počet závesov je určený výrobcom podľa veľkosti akustického panelu.

Hrúbka 40mm
Rozmer 600x600mm, 1200x1200mm, 1200x2400mm
Použitie v: Interiéry
Váha na m2: 2 kg
Umiestnenie na: Strop
Spôsob umiestnenia/Montáž: Zavesením
Určené pre: Byty/Domy, Školy, Kancelárie, Spoločenské priestory
Materiál: Recyklovaný (PES vlákno), Sklotkanina

Alternatívne produkty2