Stolový paraván Edit - Hrúbka: 40mm, Rozmer: 800x650mm

Cena
137,40 € s DPH

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
P00035-37

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
40mm

ks

Stolový paraván Edit oddeľuje a akusticky upravuje pracovný priestor. Tento stolový paraván vyrábame celočalúnený. Poťah je z kvalitnej akustickej látky Memory, ktorý je možné ľahko čistiť. Vďaka tejto látke môžete paraván využiť aj ako nástenka na prípínanie dokumentov. Iné rozmery a povrchové úpravy na požiadanie. Nožičky NIE SÚ v cene a je potrebné si dokúpiť minimálne 2 ks. viac

Stolový paraván Edit oddeľuje a akusticky upravuje pracovný priestor. Tento stolový paraván vyrábame celočalúnený. Poťah je z kvalitnej akustickej látky Memory, ktorý je možné ľahko čistiť. Vďaka tejto látke môžete paraván využiť aj ako nástenka na prípínanie dokumentov. Absorbuje a znižuje rušivé zvuky, čím poskytuje príjemnú a lepšiu akustiku miestnosti. Akustický stolový paraván Edit je ideálny na použitie na tímových pracoviskách pri stoloch stojacich oproti sebe.

Iné rozmery a povrchové úpravy na požiadanie. Nožičky NIE SÚ v cene a je potrebné si dokúpiť minimálne 2 ks.

DETAILY

Použitie: Stolový paraván je vhodný pre školské priestory, kancelárie, open space priestory a všade tam, kde hľadáte jednoduché spôsoby delenia priestoru s akustickým účinkom. Stolový akustický paraván vytvára uzavretý priestor na pracovnom stole a akusticky rozdeľuje priestor. Okrem deliacej a akustickej funkcie môžete paraván využiť aj na pripínanie dokumentov pomocou špendlíkov.

Materiál: Paraván vyrábame zo 100% PES bez vedľajších chemických prísad, vďaka čomu je vhodný do priestorov, kde sa človek zdržiava niekoľko hodín denne. Povrch paravánu tvorí kvalitná akustická látka s názvom Memory, ktorá je vysokoodolná a ľahko sa čistí.

Vlastnosti: PES akustický materiál je ekologický, recyklovateľný, tepelnoizolačný, odolný voči vlhkosti, plesniam, ľahký a s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Farebné prevedenie: Vami zvolená tkanina.

Zvuková pohltivosť: alfa w = 0,8

Horľavosť: B s1,d0

Čistenie: Vlhkou bielou bavlnenou handričkou alebo jemnou kefkou.

Montáž: Paraván upevníte na stôl pomocou nožičky umiestnenej na vrch stola alebo ho položíte na vrch stola, podľa toho, aké nožičky si k paravánu vyberiete.

Ak potrebujete viac technických informácií o akustickom stolovom paraváne Edit, kliknite sem.

Na stolové paravány dodávame dva typy nožičiek. Nožičky na naskrutkovanie o hranu stolu s rektifikovateľnou skrutkou a nožičky na položenie na stôl. 

Hrúbka 40mm
Rozmer 800x650mm, 1000x650mm, 1200x650mm, 1400x650mm, 1600x650mm, 1800x650mm
Tkanina Memory 1-Cream2-Ivory3-Fossil27-Choco5-Chestnut13-Silver15-Grey16-Antracite17-Graphite18-Black
Použitie v: Interiéry
Váha na m2: 3 kg
Umiestnenie na: Delenie priestoru
Spôsob umiestnenia/Montáž: Samostojaci panel
Určené pre: Školy, Kancelárie, Športoviská
Materiál: Tkanina