Powered by Smartsupp

Cena
5,28 € s DPH
5,28 €/m²

Rozmer / ks
1 m²

Na sklade

Cena je za 1m2! Rolovaná DEKORTA Stratos je tenká sklovláknitá tkanina na ktorej je minerálna zrnitá štruktúra. Rolky sú v rozmere 2,7x1m pričom na ich povrchu je vzor v tvare hrubšej štruktúrovanej omietky. Hodí sa na všetky steny aj strop, zjednocuje povrchy a fixuje praskliny. viac

Cena je za 1m2! Rolovaná DEKORTA Stratos je tenká sklovláknitá tkanina na ktorej je minerálna zrnitá štruktúra. Rolky sú v rozmere 2,7x1m  pričom na ich povrchu je vzor v tvare hrubšej štruktúrovanej omietky. Hodí sa na všetky steny aj strop, zjednocuje povrchy a fixuje praskliny.

TABUĽKA DÁT

plocha 1 ks 2,7m2
Váha produktu na m2 0,2kg
Hrúbka mm 3mm
Balenie ks 5,4m2
Povrchová úprava natural
Rozmery 1x2,7m
Jednotka produktu m2

DETAILY

Dekorta je prírodný produkt, ktorý je trvanlivý, odolný voči poškodeniu, roztrhnutiu a má výstužové vlastnosti, znižujúce náklady na údržbu nových a existujúcich interiérových stien. Náklady na životnosť Dekorty sú extrémne nízke, pretože môže byť viacnásobne premaľovaná, pričom stále zostáva zachovaný jej pôsobivý trojrozmerný vzhľad a celistvosť. Využitie nájde v širokom spektre interiérov od domácností, cez rezidencie, kancelárske a komerčné priestory.

Textúra Dekorty v listovom vzore sa lepí ako tapeta, farbí sa ako klasická stena a prípadne so dofarbuje podľa vkusu.
Dekorta sa dá rezať, natierať, ohýbať a hlavne poskytuje nové možnosti pri jej farbení.
Viac info ...