Powered by Smartsupp

Cena
0,45 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Farba Zlatý onyx je zmes zemito žltej v pásikoch o rôznych odtieňoch. Keďže obklad sa robí na objednávku je možné upresniť tmavšiu alebo bledšiu variantu obkladu. Ideálne pre stanovenie farebnosti je manuálne ukladanie pásikov do lepidla po jednom, kedy si môžete stanoviť farebnosť sami... a ešte aj ušetríte... viac

Farba Zlatý onyx je zmes zemito žltej v pásikoch o rôznych odtieňoch. Keďže obklad sa robí na objednávku je možné upresniť tmavšiu alebo bledšiu variantu obkladu. Ideálne pre stanovenie farebnosti je manuálne ukladanie pásikov do lepidla po jednom, kedy si môžete stanoviť farebnosť sami... a ešte aj ušetríte...

TABUĽKA DÁT

plocha 1 ks 0,412
Váha produktu na m2 4-4,5kg
Hrúbka mm 2-7mm
Balenie ks 8 ks
Počet tehličiek na 1m2 so špárou 15mm 78 ks bez špáry
Rozmery 500 x 1000 mm
Jednotka produktu 1ks
Plocha 1 plátu Dekobriku 0,412m2

DETAILY

Remienkový obklad vo forme predpripravených plátov alebo samostatných pásikov. Vhodné ako interiérový a exteriérový obklad, ktorý pôsobí veľmi moderne. Kamenný obklad vo forme plátov na imitácie kamenných stien. Používa sa na zvýraznenie jednotlivých stien, kde sa vyžaduje vzhľad klasického kamenného muriva. V exteriéri sa obklad používa ako konečná vrstva muriva namiesto omietok kontaktným zatepľovacím systémom. Vhodný je najmä na sokle, oplotenia a fasády  ale aj drobnú architektúru ako kozuby.  Rozmery plátu sú cca 1x0,5m pri hrúbke kameňov cca 2-5mm podľa typu.

Opis výrobku
Remienkový obklad sa skladá z jednotlivých pásikov v rôznej hrúbke a rôznej farbe. Rozmer pásikov je štandartne 220x58mm pričom môže byť aj 220x35mm. Materiál, z ktorého sa pásiky vyrábajú je polymérmaltová zmes s kremičitým pieskom odolná pôsobeniu vody a klimatických podmienok. Pre zjednodušenie montáže sa remienkový obklad vyrába štandartne ako plát, ktorý má rozmer 1x0,5m, pričom jednotlivé pláty sa do seba zasúvajú pri montáži do naneseného lepidla. Pásiky sú nalepené na perlinke, ktorá pri lepení do cementového lepidla spevňuje jeho povrch. Pre tých, ktorí majú viac času je možné dodať obklad aj ako jednotlivé pásiky.
Obklad sa vyrába v rôznych farbách podľa vzorkovníka.

  • veľkosti remienkového obkladu
    - veľkosť  plátu 1x0,5m s "ušami" na stranách, ktoré spôsobujú že skutočná veľkosť plátu je 0,412m2. To znamená, že do 1m2 potrebujete 2,42 kusov. Pri objednávaní to automaticky prepočítavame. Jednotlivé pásiky v pláte môžu mať veľkosť 220x58mm alebo  220x35mm za príplatok.
    - druhou variantou je dodávka jednotlivých pásikov, ktoré sa lepia postupne na stene kladením do tmelu.


  • farby obkladu
    -
    obklad sa vyrába v rôznych farbách podľa katalógu farieb. Pre tých, ktorým nevyhovuje ani jedna farba je možný mix rôznych farieb v rôznych pomeroch. Pri väčšom množstve je možná výroba farby na "zakázku".