Pillow Stone - Priemer: 500mm, Tkanina AkutecLUX: 20- Black

Cena
65 € s DPH

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
P00110-62

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
1- Cream
1- Cream
2- Beige
2- Beige
14- Flamingo
14- Flamingo
15- Silver
15- Silver
16- Grey
16- Grey
17- Elephant
17- Elephant
18- Anthracite
18- Anthracite
19- Graphite
19- Graphite
20- Black
20- Black
30- Tobacco
30- Tobacco

ks

Naše dizajnové akustické panely Pillow Stone sú elegantným doplnkom do interiéru. Pillow stone majú svojím nepravidelným tvarom a zaoblenými hranami pripomínať kamene. Ich povrch je jemný so zamatovým efektom, vďaka ktorému pôsobia luxusne a budú ozdobou Vášho priestoru. Okrem estetickej stránky plnia aj akustickú funkciu. viac

Naše dizajnové akustické panely Pillow Stone sú elegantným doplnkom do interiéru. Pillow stone majú svojím nepravidelným tvarom a zaoblenými hranami pripomínať kamene.

Ich povrch je jemný so zamatovým efektom, vďaka ktorému pôsobia luxusne a budú ozdobou Vášho priestoru. Na výrobu týchto panelov používame luxusnú tkaninu Akutek Lux, ktorá zabezpečuje trvácnosť, odolnosť a estetický vzhľad kameňov.

Okrem estetickej stránky plnia aj akustickú funkciu. Pri dostatočnom počte naše kamene znižujú dozvuk, ozvenu a hluk v priestore.

Akustické nástenné panely Pillow Stone vyrábame v troch základných veľkostiach v priemere 300 mm, 400 mm a 500 mm. V prípade záujmu Vám vyrobíme aj iné veľkosti, stačí nám napísať.

DETAILY

Použitie: Stenový panel, ktoré majú vzhľad kameňa sú pružné a mäkké, vhodné aj do priestorov, kde sa zdržujú deti, napríklad detské izby, herné miestnosti, škôlky, školy.

Materiál: Panel vyrábame z akustického materiálu nazývaného PES vlákno. V tomto akustickom panely spájame dve rôzne tvrdosti akustických panelov a pokrývame ich kvalitnou a na dotyk veľmi príjemnou látkou.

Vlastnosti: PES vlákno je odolné voši vlhkosti, plesniam, je recyklované a ekologické. Vďaka týmto jeho vlastnostiam sú panely vhodné aj do priestorov, kde sa zdržiavajú deti.

Farebné prevedenie: Tkanina.

Zvuková pohltivosť: V rečovo relevantnom rozsahu 250 – 2500 Hz je absorbovaných až 80% vyskytujúcich sa akustických vĺn.

Horľavosť: B s1,d0

Čistenie: Vysávaním alebo vlhkou bavlneniu handričkou.

Montáž: Montuje sa priamo na stenu či strop lepením.

Priemer 300mm, 400mm, 500mm
Tkanina AkutecLUX 1- Cream2- Beige14- Flamingo15- Silver16- Grey17- Elephant18- Anthracite19- Graphite20- Black30- Tobacco
Použitie v: Interiéry
Váha na m2: 3,5 kg
Umiestnenie na: Stenu
Spôsob umiestnenia/Montáž: Lepením, Zavesením
Určené pre: Byty/Domy, Školy, Kancelárie, Spoločenské priestory, Kino/Divadlo, Domáce kino, Nahrávacie štúdio
Materiál: Recyklovaný (PES vlákno), Tkanina