Powered by Smartsupp

Viac info na webe

Cena
od 42 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
bez výberu 1- Cream 2- Beige 3- Mika 6- Espresso 7- Dark Red 8- Mustard 9- Olive 10- Dark Green 11- Blue 12- Azur 13- Mint 14- Flamingo 15- Silver 16- Grey 17- Elephant 18- Anthracite 19- Graphite 20- Black 25- Navy 27- Jungle Green 29- Taupe 30- Tobacco 31- Teak 32- Chianti 33- Rust 34- Amber Green 35- Cedar 36- Peacock 37- Deep Blue

Kruhovo tvarované nástenné akustické prvky so zaoblenými hranami budú elegantným doplnok do Vášho interiéru. Akustické kruhy Pillow Round majú okrem estetického vzhľadu aj akustické vlastnosti najmä znižujú ozvenu v interiéri. viac

Kruhovo tvarované nástenné akustické prvky so zaoblenými hranami budú elegantným doplnok do Vášho interiéru. Akustické kruhy Pillow Round majú okrem estetického vzhľadu aj akustické vlastnosti najmä znižujú ozvenu v interiéri.
Kruhové nástenné panely je možné estetický zladiť s Vašim interiérom aj pomocou kombinácie viacerých farieb.

Akustické kruhy vyrábame v základnej hrúbke 50 mm. Ak máte záujem o iný rozmer, hrúbku či farebné prevedenie, neváhajte nás kontaktovať.

DETAILY

Použitie: Kruhy sú pružné a mäkké, vhodné aj do priestorov, kde sa zdržujú deti, napríklad detské izby, herné miestnosti, škôlky, školy.

Materiál: Panel vyrábame z akustického materiálu nazývaného PES vlákno. V tomto akustickom panely spájame dve rôzne tvrdosti akustických panelov a pokrývame ich kvalitnou a na dotyk veľmi príjemnou látkou.

Vlastnosti: PES vlákno je odolné voši vlhkosti, plesniam, je recyklované a ekologické. Vďaka týmto jeho vlastnostiam sú panely vhodné aj do priestorov, kde sa zdržiavajú deti.

Farebné prevedenie: Tkanina.

Zvuková pohltivosť: V rečovo relevantnom rozsahu 250 – 2500 Hz je absorbovaných až 80% vyskytujúcich sa akustických vĺn.

Horľavosť: B s1,d0

Čistenie: Vysávaním alebo vlhkou bavlneniu handričkou.

Montáž: Montuje sa priamo na stenu či strop lepením.

Vyberte tvar Kruhový tvar
Povrch Textília,tkanina
Hrúbka prvku 40mm, 50mm
Tvar prvku Kruh, elipsa
Materiál jadra Recyklovaný PET panel
Povrchová úprava Textília
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Určené pre: Školy, materské školy

Alternatívne produkty4