Powered by Smartsupp

Cena
37,92 € s DPH

Varianta neexistuje

ks

Veľkoplošný panel Penové vlnky je vhodný pre hudobné školy, audio štúdiá - nahrávacie i skúšobné, domáce kiná. Slúžia na pohltenie nižších frekvencií a vibrácií. Používa sa na doladenie a zlepšenie akustických podmienok v priestore, ale aj ako výplň do obalov aparatúr, meracích a citlivých prístrojov, i na ich podloženie. viac

Veľkoplošný panel Penové vlnky je vhodný pre hudobné školy, audio štúdiá - nahrávacie i skúšobné, domáce kiná. Slúžia na pohltenie nižších frekvencií a vibrácií. Používa sa na doladenie a zlepšenie akustických podmienok v priestore, ale aj ako výplň do obalov aparatúr, meracích a citlivých prístrojov i na ich podloženie. 

Rozmer veľkoplošného akustického panelu Vlnky je 2000 x 1000 x 30/10 mm.

Uvedená cena je za 1 kus, ktorý má 2 m2

DETAILY

Použitie: Penové akustické panely sú dobrým pomocníkom v domácich kinách a štúdiách, kde slúžia na utlmenie ozveny. Slúžia na výrobu obalov pre hudobné jednotky, meracie a iné prístroje, ktoré sú citlivé na otrasy a vibrácie. Penové akustické panely sa používajú aj do interiérov áut a k audiotechnike.

Materiál: Výrobok je tvorený profilovanou polyuretánovou penou s otvorenými pórmi, čo zabezpečuje veľmi dobrú akustickú pohltivosť. Samozhášavosť predurčuje panel na bezpečné používanie pri tvorbe počítačových zostáv. 

Vlastnosti: Penový panel Vlnky je vhodný pre zníženie hluku na nízkych frekvenciách i na elimináciu zvukových odrazov. 

Farebné prevedenie: Tmavo-sivá farba v odtieni Antracit.

Zvuková pohltivosť: alfa w = 0,4

Horľavosť: Samozhášavý kategória C3.

Čistenie: Vysávaním.

Montáž: Montáž akustických nástenných a stropných panelov je jednoduchá - lepením nízkoexpanznou lepiacou montážnou penou Multikleber, alebo lepidlom Mamut. Podľa návodu necháte lepidlo 4-6 minút odvetrať a až potom lepíme na miesto určenia. Tieto lepidlá držia takmer na každom povrchu. Nízkoexpanznú penu je potrebné nanášať ďalej od okraju, asi 4 cm, tak aby Vám po pritlačení na stenu/strop nepresahovalo lepidlo cez okraje panelu. Pri montáži je dôležité udržiavať čisté ruky, bez zbytkov lepidla.

Hrúbka 30mm
Dĺžka 2000mm
Šírka 1000mm
Farba Antracit
Použitie v: Interiéry
Váha na m2: 1 kg
Spôsob umiestnenia/Montáž: Lepením
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: Stenu
Určené pre: Byty/Domy, Školy, materské školy, Kino/Divadlo, Domáce kino, Nahrávacie štúdio

Alternatívne produkty3