Powered by Smartsupp

Cena
8,76 € s DPH
35,03 €/m²

Rozmer / ks
0.25 m²

ks

Penový akustický nástenný panel v tvare ihlanov je vhodný pre hudobné školy, nahrávacie štúdiá a skúšobne, domáce kiná. Slúžia na pohltenie dozvukov v stredných a vysokých frekvenčných pásmach, čo zaručuje zachytenie širokého spektra kmitočtov. viac

Penový akustický nástenný panel v tvare ihlanov je vhodný pre hudobné školy, nahrávacie štúdiá a skúšobne, domáce kiná. Slúžia na pohltenie dozvukov v stredných a vysokých frekvenčných pásmach, čo zaručuje zachytenie širokého spektra kmitočtov. Tie ľahké akustické panely odporúčame kombinovať s inými akustickými prvkami a basstrapmi. Niektoré odporúčané produkty našej výroby nájdete nižšie v sekcii "súvisiace a alternatívne produkty".

Rozmer panelu 500x500x70mm. Uvedená cena je za 1 kus.

DETAILY

Použitie: Akustický panel Ihlan je najčastejšie používaný v hudobných školách, skúšobných miestnostiach, nahrávacích štúdiá aj v domácich kinách.

Materiál: Ľahký polyuretanový penový panel.

Vlastnosti: Vlastnosti a účinnosť penových ihlanov poznajú mnohí ľudia, ktorí profesionálne pracujú so zvukom. Osvedčené penové ihlany sa dajú využiť aj pri odhlučnení strojov v priemysle. V porovnaní minerálnymi alebo PET panelmi majú nízku účinnosť.

Farebné prevedenie: Tmavo-sivá farba v odtieni Antracit.

Zvuková pohltivosť: alfa w = 0,3

Horľavosť: Samozhášavý C3.

Čistenie: Vysávaním.

Montáž: Lepením nízkoexpanznou lepiacou montážnou penou Multikleber, alebo lepidlom Mamut. Podľa návodu na obale lepidla necháte lepidlo 4-6 minút odvetrať až potom nalepíte na povrch akustického penového panelu. Tieto lepidlá držia takmer na každom povrchu. Nízkoexpanznú penu je potrebné nanášať ďalej od okraja panelu, približne 4 cm, aby Vám po pritlačení na povrch steny nepresiahlo lepidlo cez okraje panelu. Pri montáži je dôležité udržiavať čisté ruky, bez zbytkov lepidla.

Spôsob umiestnenia/Montáž: Lepením
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: Stenu
Určené pre: Byty/Domy, Kino/Divadlo, Domáce kino, Nahrávacie štúdio