Powered by Smartsupp

Cena
14,90 € s DPH

Na sklade

Cena je za 1m2! Omietková sklotapeta Dekorta Tehla Klasik je univerzálna stenová textúra do každého interiéru. Je výborná hlavne do chodieb a jednotlivé steny v obývacích priestoroch, všade tam kde chceme vdýchnuť interiéru teplo domova. Výborná na chalupy a priestory kde chceme mať retro design. Lepí sa Tapolepom alebo práškovými lepidlami na ťažké tapety.. viac

Cena je za 1m2! Omietková sklotapeta Dekorta Tehla Klasik je univerzálna stenová textúra do každého interiéru. Je výborná hlavne do chodieb a jednotlivé steny v obývacích priestoroch, všade tam kde chceme vdýchnuť interiéru teplo domova. Výborná na chalupy a priestory kde chceme mať retro design. Lepí sa Tapolepom alebo práškovými lepidlami na ťažké tapety..

TABUĽKA DÁT

plocha 1 ks 0,5m2
Váha produktu na m2 0,2kg
Hrúbka mm 2-3mm
Balenie ks 10m2
Povrchová úprava natural
Rozmery 1x0,5m
Jednotka produktu m2

DETAILY

Dekorta je prírodný produkt, ktorý je trvanlivý, odolný voči poškodeniu, roztrhnutiu a má výstužové vlastnosti, znižujúce náklady na údržbu nových a existujúcich interiérových stien. Náklady na životnosť Dekorty sú extrémne nízke, pretože môže byť viacnásobne premaľovaná, pričom stále zostáva zachovaný jej pôsobivý trojrozmerný vzhľad a celistvosť. Využitie nájde v širokom spektre interiérov od domácností, cez rezidencie, kancelárske a komerčné priestory.

Textúra Dekorty v listovom vzore sa lepí ako tapeta, farbí sa ako klasická stena a prípadne so dofarbuje podľa vkusu.
Dekorta sa dá rezať, natierať, ohýbať a hlavne poskytuje nové možnosti pri jej farbení.
Viac info ...

DEKORTA Tehla je najobľúbenejší listový vzor.Rozmer 100x50cm sa ľahko aplikuje na stenu.  Pre jeho prírodný vzhľad imitujúci tehlové murivo je univerzálne použiteľny takmer všade ale najmä v chodbách, kuchyniach a stenách kde potrebujeme vdýchnuť interiéru teplo tehlovej steny. Balená je po 8m2 v kartonovej krabici.
{tab Opis výrobku}
tehla

List vláknitej podložky nesie na sebe tehlový vylahčený vzor v hrúbke 3mm v dvoch typoch ako klasik alebo Rustikal. Tento je v prirodnej hnedosivej farbe,ktorá sa po nalepení môže pretrieť na ľubovoľný odtien .Po pretretí je možné dofarbiť "tehličky" alebo naopak len "špáry" a dosiahnuť farebný rozdiel medzi nimi. Na obrázku je tehla Rustikal natretá bielou farbou a dofarbené tehličky na hnedú farbu...

tehlarus-005

Dekorta tehla má univrustikalschodyerzálne použitie všade tam kde treba vniesť prírodný materiál a s ním teplo domova. Vďaka hrubej textúre a stabilnej podložke dokáže Dekorta prekryt plochy,ktoré nedokáže zakryt žiadna tapeta.To znamená,že staré popraskané,nerovné a hrubé steny je možné prekryt Dekortou s vhodným vzorom. .Vďaka stabilnosti Dekorty aj v mokrom prostredí je vhodná aj do mokrých prostredí ,pričom je nutné použit vhodné lepidlo a finálnu farbu. 

 

 

Dekorta je hygienická, priedyšná, pretierateľná všetkými farbami a s univerzálnym použitím.Nepodporuje plesne ani mikroorganizmy ako klasické tapety. Jej najväčšou výhodou je že je pretierateľná a tým má takmer neobmedzenú dobu použitia,pretože sa stáva súčasťou steny a mení jej povrch na dekoračný prvok v interiéri.
Dá sa aplikovať na takmer každý povrch. Jej najväčšou prednosťou je že zjednocuje povrch stien a zakryje nerovnosti a trhliny starých stien...Dekorta tehla je aplikovatelna aj v exteriéri pokiaľ sa natrie odolnými extérierovými farbami. Jej použitie v exteriéri sa neskušalo takže nemôžeme túto aplikáciu doporučovať.
   
     

Ľahká montáž ju predurčuje aj pre tých domácich majstrov ktorý sa boja niečo spraviť  len pre to, aby to nepokazili. Jednotlivé listy sa len ukladajú k sebe do lepidla tak, aby vzor pokračoval v nekonečnej línii.Reže sa jednoducho lámacím nožíkom a prípadné chyby pri montáži sa dajú zaretušovať Akrylovým tmelom, ktorý je pretierateľný.
Návod na montáž nájdete va záložke Na stiahnutie. Prípadne nás kontaktujte na uvedených číslach v záložke Predaj.Radi vám všetko vysvetlíme a poradíme v našej predajni v Novej Bani.