Powered by Smartsupp

Cena
7,99 € s DPH

Na sklade

Cena je za 1m2! Visual vzory sú skupinou geometrických vzorov na steny aj strop. Vzor Nicol je univerzálnym vzorom do každého interiéru na strop tak aj na steny. Je kombinovateľný s nicolettou a vzorom Nicol. Stačí len zapnúť fantáziu a kombinovať nové kreácie z týchto troch vzorov Dekorty. viac

Cena je za 1m2! Visual vzory sú skupinou geometrických vzorov na steny aj strop. Vzor Nicol je univerzálnym vzorom do každého interiéru na strop tak aj na steny. Je kombinovateľný s nicolettou a vzorom Nicol. Stačí len zapnúť fantáziu a kombinovať nové kreácie z týchto troch vzorov Dekorty.

TABUĽKA DÁT

plocha 1 ks 0,5m2
Váha produktu na m2 0,2kg
Hrúbka mm 2-3mm
Balenie ks 10m2
Povrchová úprava natural
Rozmery 1x0,5m
Jednotka produktu m2

DETAILY

Dekorta je prírodný produkt, ktorý je trvanlivý, odolný voči poškodeniu, roztrhnutiu a má výstužové vlastnosti, znižujúce náklady na údržbu nových a existujúcich interiérových stien. Náklady na životnosť Dekorty sú extrémne nízke, pretože môže byť viacnásobne premaľovaná, pričom stále zostáva zachovaný jej pôsobivý trojrozmerný vzhľad a celistvosť. Využitie nájde v širokom spektre interiérov od domácností, cez rezidencie, kancelárske a komerčné priestory.

Textúra Dekorty v listovom vzore sa lepí ako tapeta, farbí sa ako klasická stena a prípadne so dofarbuje podľa vkusu.
Dekorta sa dá rezať, natierať, ohýbať a hlavne poskytuje nové možnosti pri jej farbení.
Viac info ...