Lamelový stropný panel LSP WOOD

Cena
0 € s DPH

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
TECH00129

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku

Lamelový panel LSP Wood sú drevené lamely spojené do kompaktného panelu na zavesenie o rozmeroch 1400x1400mm .Výška lamiel je 30,60,90mm. Materiál lamiel je z lakovanej HDF a akustickým jadrom pod názvom Hranifelt. viac

Lamelový panel LSP Wood  sú drevené lamely spojené do kompaktného panelu na zavesenie o rozmeroch 1400x1400mm .Výška lamiel je 30,60,90mm. Materiál lamiel je z lakovanej HDF a akustickým jadrom pod názvom Hranifelt.Toto umožňuje jednoduchú montáž a prístup k rozvodom za lamelami.  

Popis výrobku:

Lamelový panel LSP Woods je sústavou lamiel z materiálu ktorý sa aplikujú na strop celoplošne alebo vytváraním ostrovčekov. Dodávajú sa v čiernej alebo v bielej farbe .

Štandartné rozmery lamiel  : 

 Lamelový panel  LSP Wood

Šírka (mm) Dĺžka (mm) Hrúbka (mm) Výška lamely mm
1000 1000 40 30,60,90

Montáž:

Montáž panelu Lamelový panel LSP Woods

Prednosťou systemu je jeho montáž. Podľa podmienok na strope /prázdny,rozvody,vzduchotechnika/ si treba dohodnúť spôsob uchytenia a osadenia zavesných prvkov.
1. Štandartne podľa výšky zavesenia a podmienok sú lamely uchytene na bielych T profiloch,ktoré sú zavesené alebo uchytené priamo na strop. Výšku lamiel určuje výška zavesenia T profilu

 Akustický komfort v kancelárskych priestoroch, školách alebo verejných budovách prispieva k našej pohode, pretože zlý akustický komfort môže mať vplyv na zdravie, komunikáciu, produktivitu a učenie. Používanie vysoko výkonných akustických stropných produktov Obifon je najlepším riešením na zabezpečenie vynikajúceho akustického výkonu, pohodlia a estetického riešenia.

Okrem difúzneho účinku majú lamely z Hranifeltu aj pohltivý účinok vďaka otvorenej zadnej hrane lamely.

Technické vlastnosti:

Základné povrchové úpravy lamiel :