Cena
0 € s DPH

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
TECH0073

vyrábané na objednávku

Lamelový panel PET stripes sú tenké lamely 40x40mm z rozostupom 40mm spojené T lištou na zavesenie . Výhodou je suvislý vzhľad panelu o rozmeroch 100x100cm. Toto umožňuje jednoduchú montáž a prístup k rozvodom za lamelami. V ponuke aj LED pás na hranu lamely alebo medzi lamely. viac

Lamelový panel PET stripes sú tenké lamely 40x40mm z rozostupom 40mm spojené lištou na zavesenie varianta T alebo lepené na paneli Ekosound - varianta Slim .  Výhodou je suvislý vzhľad panelu o rozmeroch 100x100cm.  Toto umožňuje jednoduchú montáž a prístup k rozvodom za lamelami.  

Popis výrobku:

Lamelový panel PET stripes je sústavou lamiel z materiálu ktorý sa aplikujú na strop celoplošne alebo vytváraním ostrovčekov. Dodávajú sa v čiernej alebo v bielej farbe .

Štandartné rozmery lamiel  : 

 Lamelový panel  v čiernej farbe
Šírka (mm) Dĺžka (mm) Hrúbka (mm)
1000 1000 40
 

Montáž:

Montáž panelu PET stripes

Prednosťou systemu je jeho montáž. Podľa podmienok na strope /prázdny,rozvody,vzduchotechnika/ si treba dohodnúť spôsob uchytenia a osadenia zavesných prvkov.
1. Štandartne podľa výšky zavesenia a podmienok sú lamely uchytene na bielych T profiloch,ktoré sú zavesené alebo uchytené priamo na strop. Výšku lamiel určuje výška zavesenia T profilu
2.Vzhľadom na nízku váhu lamiel sa dodáva lamela so špecialnym  plastovým klipom na hornej hrane lamely a cez tento nasúva sa spolu s lamelou na T profil.T profil štandartne je osadený kolmo na smer lamiel v rozteči 120cm ale je možné ho osadit aj pozdlžne so smerom lamiel ako na obrázku. Plastové klipy je možné lepiť aj na stavbe čo umožňuje meniť rozteč T profilov na zavesenie.

Detail možností vešania baffli na T profil . háky,lanko,magnet

 Akustický komfort v kancelárskych priestoroch, školách alebo verekných budovách prispieva k našej pohode, pretože zlý akustický komfort môže mať vplyv na zdravie, komunikáciu, produktivitu a učenie. Používanie vysoko výkonných akustických stropných produktov Obifon je najlepším riešením na zabezpečenie vynikajúceho akustického výkonu, pohodlia a estetického riešenia.

Základné povrchové úpravy lamiel :

V štandarte sú lamely biele a čierne .