Kazety Obifon minerálne - Rozmer: INÉ ROZMERY, Prevedenie kaziet: blanco

Cena
13,44 € s DPH 2,66 €/m²

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
P00101-15

Rozmer / ks
5.04 m²

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
blanco
blanco
black
black
coral
coral
wood
wood

vyrábané na objednávku

Minerálne kazety zavesené v konštrukcii z viditeľných T profilov. Majú vyborné akustické vlastnosti a vysokú odolnosť voči priehybu z vlhkého prostredia

Základný rozmer kaziet je 600 x 600 mm.
Iný rozmer na DOPYT. viac

Základný rozmer kaziet je 600 x 600 mm.

TABUĽKA DÁT

Váha produktu na m2 1kg na m2
Hrúbka mm 15, 20
Rozmery 600 x 600 mm
Jednotka produktu 1 m2

DETAILY

Použitie: Akustické panely sú určené na zníženie hluku v miestnostiach, halách, učebniach, chodbách a iných spoločných priestoroch. Panely pohlcujú zvuk, ktorý sa už neodráža do priestoru, čím znižujú hluk a nepríjemnú ozvenu.

Konštrukcia: Kazety Obifon sú určené ako výplň viditeľných roštov a vytvárajú na strope štvorcovú konštrukciu. Každá kazeta sa dá jednotlivo vybrať z konštrukcie. Systém kazetového stropu pozostáva z jednotlivých profilov závesného systému a kaziet. Profily sú v dĺžke 600,1200 a 3700 mm pričom spolu s bočnými L profilmi vytvárajú systém na konštrukciu zavesenú na strope. Profily sú z pozinkovanej ocele, pričom viditeľná hrana je štandartne biela alebo čierna. 

Materiál: minerálne vlákno

Vlastnosti: Odľahčené vertikálne akustické absorbéry hluku sa názvom "Kazety" účinne absorbujú zvuk jeho pohlcovaním. Znižujú dozvuky v priestoroch, čím klesá úroveň hluku a zlepšuje sa pracovné prostredie.