Powered by Smartsupp

Kazety na strop Obifon - akustické Testovacie

Popis 1


Popis3

Cena
od 14,28 € s DPH

Kód produktu
Test02

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Coral
Coral
Blanco
Blanco

ks

Hľadáte efektívne riešenie na zlepšenie akustiky vo vašom dome, byte alebo komerčnom priestore? Pozrite sa na naše kazety OBIFON! Sú vyrobené z ľahkého sklovlákna, ktoré je nehorľavé a má vynikajúce akustické vlastnosti. Navrhnuté špeciálne pre vlhké prostredia, ako sú kúpeľne a plavárne, kazety OBIFON dodávajú nielen estetickú hodnotu, ale aj praktické riešenie. viac

Popis 2

Technické vlastnosti

Naša kolekcia kaziet OBIFON ponúka vynikajúce technické parametre, ako je reakcia na oheň (A2-s1, d0), požiarna odolnosť (REI30), vysoká zvuková pohltivost (αw = 0,9), odolnosť voči vlhkosti (do 95% relatívnej vzdušnej vlhkosti) a ďalšie. S hrúbkou 15 mm a váhou iba 1,3 kg/m2, sú naše kazety ideálnym riešením pre vaše potreby.

Varianty a aplikácie

Vyberte si z rôznych variantov kaziet OBIFON podľa vašich potrieb. Sú dostupné v minerálnom vlákne, sklenenom vlákne a iných materiáloch s rôznymi povrchovými úpravami ako Blanco, Coral alebo dokonca s dreveným dezénom. Každý materiál má svoje vlastné použitie, čo vám umožní vybrať to najvhodnejšie pre vašu situáciu.

Akustické vlastnosti

Zlepšte akustické prostredie vo vašom interiéri s kazetami OBIFON. Merané podľa najvyšších noriem, naše kazety poskytujú vynikajúcu zvukovú absorpciu, čím vám pomáhajú dosiahnuť optimálny zvukový komfort vo vašich priestoroch.

Montáž a údržba

Montáž našich kaziet je jednoduchá a bezproblémová, a preto sú vhodné pre každého. Sú ľahko odnímateľné a umožňujú prístup do priestoru za nimi. Čistenie je rýchle a jednoduché - stačí mäkký kartáč a vysávač, a vaše kazety budú vyzerať ako nové.

Výber kaziet OBIFON je nielen praktickým riešením pre akustiku vašich priestorov, ale aj estetickým prínosom. Objednajte si ešte dnes a užite si tichší a príjemnejší interiér!