Powered by Smartsupp

Kameň oblý - Torino - Farby pre Dekobrik Kameň pláty: Bridlica


Cena
9 € s DPH

Výrobca
Obifon, s.r.o.

Kód produktu
P00130-6

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Zlatý ónyx
Zlatý ónyx
Kalcit
Kalcit
Granit
Granit
Ryolit
Ryolit
Azurit
Azurit
Bridlica
Bridlica
Malachit
Malachit
Limonit
Limonit
Andezit
Andezit

Dĺžka dodania je podľa skladových zásob a plánovania výroby. Dodanie je zvyčajne do 1-4 týždňov.


plát

Dekoračný obklad typ Kameň oblý Torino má menší formát. Vybrať si môžete z 9 farebných odtieňov. Všetky dekoračné kamenné obklady vyrábame na objednávku. viac

Dekoračný obklad typ Kameň oblý Torino má menší formát. Vybrať si môžete z 9 farebných odtieňov. Všetky dekoračné kamenné obklady vyrábame na objednávku. 

Kamenný obklad dodávame vo forme plátov a slúžia ako imitácia kamenných stien. Dekoračný obklad sa používa na zvýraznenie jednotlivých stien v interiéri aj v exteriéri, kde je požadovaný vzhľad klasického kamenného muriva. Obklad je v exteriéri používaný ako konečná vrstva muriva namiesto omietok pri klasickej výstavbe alebo pri zatepľovaní stavby kontaktným zatepľovacím systémom.

TABUĽKA DÁT

plocha 1 ks 0,43 m2
Váha produktu 1 plát 1,9 kg
Hrúbka mm 3-7 mm
Balenie ks 8-10 ks
Rozmery 1x0,42-0,49 m
Jednotka produktu 1 ks (plát)

VIAC INFOMÁCIÍ

Dekoračný obklad sa dodáva vo forme plátov, ktorých rozmery sú cca 1000x500 mm. Materiál kameňov je z polymérmaltových zmesí. Vďaka špeciálnemu zloženiu má náš dekoračný obklad dlhú životnosť. Kamene sú vymodelované na mriežke, ktorú je potrebné špárovať a jednotlivé strany plátov zapadajú do seba, aby sa ľahko k sebe nadpájali.

Dekoračný obklad kameň sa používajú flexibilné cementové lepiace tmaly triedy C2TE. Lepidlo na dekobrik je možné kúpiť na na našich stránkach. Lepidlo je v bielej farbe a je možné ho jednoducho tónovať do farebného odtieňu, ktorý požadujete.

Príslušenstvo1

Alternatívne produkty7