Powered by Smartsupp

Kameň oblý Golem - Parma - Farby pre Dekobrik Kameň pláty: Granit


Cena
14,90 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Zlatý ónyx Kalcit Granit Ryolit Azurit Bridlica Malachit Limonit Andezit

Dĺžka dodania je podľa skladových zásob a plánovania výroby. Dodanie je zvyčajne do 1-4 týždňov.

Dekoračný obklad typ Kameň oblý Golem - Parma má veľký formát. Vybrať si môžete z 9 farebných prevedení. Všetky dekoračné kamenné obklady vyrábame na objednávku. viac

Dekoračný obklad typ Kameň oblý Golem - Parma má veľký formát. Vybrať si môžete z 9 farebných prevedení. Všetky dekoračné kamenné obklady vyrábame na objednávku. 

Kamenný obklad dodávame vo forme plátov a slúžia ako imitácia kamenných stien. Dekoračný obklad sa používa na zvýraznenie jednotlivých stien v interiéri aj v exteriéri, kde je požadovaný vzhľad klasického kamenného muriva. Obklad je v exteriéri používaný ako konečná vrstva muriva namiesto omietok pri klasickej výstavbe alebo pri zatepľovaní stavby kontaktným zatepľovacím systémom.

TABUĽKA DÁT

plocha 1 ks 0,38 m2
Váha produktu 1 plát 2,6 kg
Hrúbka mm 3-7 mm
Balenie ks 8-10 ks
Rozmery 1x0,42-0,49 m
Jednotka produktu 1 ks (plát)

VIAC INFOMÁCIÍ

Dekoračný obklad sa dodáva vo forme plátov, ktorých rozmery sú cca 1000x500 mm. Materiál kameňov je z polymérmaltových zmesí. Vďaka špeciálnemu zloženiu má náš dekoračný obklad dlhú životnosť. Kamene sú vymodelované na mriežke, ktorú je potrebné špárovať a jednotlivé strany plátov zapadajú do seba, aby sa ľahko k sebe nadpájali.

Dekoračný obklad kameň sa používajú flexibilné cementové lepiace tmaly triedy C2TE. Lepidlo na dekobrik je možné kúpiť na na našich stránkach. Lepidlo je v bielej farbe a je možné ho jednoducho tónovať do farebného odtieňu, ktorý požadujete.

Alternatívne produkty7