Cena je za velkost 1200x800x49mm vzor Duo vyber 4 farieb a ramik
Chcete mať originál z farieb ktoré vyberiete? Akustický ART obraz z vrstiev farebných filcových panelov. Rozmer 1200x1200x58mm . Vyberáte farby a rámik a práve preto bude ten Váš originálom ! viac
Popis výrobku
Dizajn, ktorý tlmí. Efekt, ktorý ladí.
Produkt sa skladá z dvoch farebných platni Ekosound o hrubke 9mm v ktorých rezaný motív. Vyberáte štyri farby na motiv a farbu ramika.Valkost standartne 1200x800 alebo ina na dotaz.Je to len na Vás čo vyberiete,takže kombinácia farieb bude len Vaša.
| Kategória | Akustická umelecká dekorácia na stenu |
| Povrchová úprava-farba | vzorkovník farieb |
| Rozmery a hrúbka obrazu | 1200 x 800 mm, hrúbka 49,18mm iny rozmer na dotaz |
| Zvuková pohltivosť | alfa w = 0,9 |
| Stupeň horľavosti | B s1,d0 |
| Mechanická odolnosť | výborná - tvrdý, pružný, pripínací povrch |
| Váha | 5kg |
Objavte krásu a funkčnosť jedinečným vrstveným obrazom, ktorý kombinuje estetiku s praktickými vlastnosťami.
VariantyVarianta mix 4 farieb podla vyberu s ramikom. Varianta line je linka ustredneho motivu vo farbe podla vyberu

ukážka farebnych kombinácii

| Hrúbka prvku | 18mm, 50mm |
|---|---|
| Hľadaný produkt je určený hlavne pre | Školy, materské školy, Kancelárie, Spoločenské priestory |
| Materiál jadra | Recyklovaný PET panel |
| Problém | Hluk/ozvena v miestnosti |
| Produkt je možné aplikovať na | Stenu |
| Typ - tvar prvku | Len Dekorácia |

Koľko panelov potrebujem na dosiahnutie dobrej akustiky?
Častý dopyt pri požiadavke na lepšiu akustiku je koľko panelov potrebujem. ? Pokúsime sa odpovedať v tomto článku. Z praxe je známy poznatok,že cca 30% panelov z plochy stropu alebo stien dosahuje už veľmi dobré hodnoty utlmenia dozvuku. Pre presnejší výpočet doporučujeme použiť našu kalkulačku....

Odhlučnenie priestoru: Základné informácie a praktické tipy

Akustický PET panel Ekosound Hard
Keďže stále viac ľudí zvažuje možné obavy z materiálov zo sklenených vlákien, ktoré sa dostanú do ich domovov alebo kancelárií, architekti, stavitelia a dizajnéri používajú bezpečné, mäkké a ľahko inštalovateľné produkty, ako je PET filcový akustický panel na zníženie hluku . Akustický PETpanel Ekosound Hard v hrúbke 9 ,12,18 mm je tvrdý, pružný s farebnými variantami prípadne melírovaním . Toto melírovanie dáva povrchu eleganciu a praktičnosťpri údržbe panelov.
PET akustické panely, v plnom znení: polyetyléntereftalátové akustické panely, tiež FELT panely, sú typom akustického panelu, ktorý je vyrobený z termospájaného netkaného polyesterového vlákna. Materiál PET akustických panelov predstavuje vysoko výkonné riešenie, ktoré je ľahké, odolné a ľahko inštalovateľné. Tieto akustické PET panely sú navrhnuté tak, aby absorbovali zvukovú energiu v danom priestore, čím zlepšujú akustiku a znižujú ozvenu a dozvuky. Prednosťou panelov je ich vyroba z recyklovaných PET fliaš.
| Vlastnosti panelov z materiálu Ekosound Hard /PET vlákno/ |
| Hrúbka materiálu / Povrch |
| Panely Ekosound Hard sa vyrábajú v hrúbke 12 alebo 24mm. Po nainštalovaní nie je potrebné ho čalúniť, natierať ani chrániť. |
| Horľavosť - Reakcia na oheň |
| Panely Ekosound sú z PET vlákna. Horľavosť: Ekosound v hrúbke 5-50mm a plošnej hmotnosti do 2500g/m2 je zaradený podľa STN EN 13501-1 do skupiny B S1,d0 ako neľahko horľavý. |
| Odolnosť voči vlhku |
| Vláknitý panel EKOSOUND Hard je vhodný aj do vlhkého prostredia do 60% vlhkosti pri odvetrávanom priestore a zabránenie kondenzácie vodných pár. |
| Mechanické vlastnosti |
| Materiál dosky je pevný pružný a odolný voči opotrebeniu, je odolný voči nárazu a roztrhnutiu. Panely EKOSOUND sú tvrdé a odolávajú mechanickému poškodeniu aj hrubej sile pri dodržaní určitých podmienok. Panely sa dajú formátovať na píle prípadne frézovať. Je možné ich skrutkovať na stenu. |
| Hygiena a čistenie panelov |
|
Panely Ekosound vynikajú ekologickou nezávadnosťou. Vhodné pre detské zariadenia a zdravotnícke priestory. Čistenie mäkkým kefou alebo vysávačom. |
| Hmotnosť panelov |
| 2000g/m2 pri hrúbke 12mm. |
| Povrchová úprava panelov |
|
light grey silver grey anthracite |
Zvýraznené položky sú povinné.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov.








