Cena je za velkost 400x320x18mm bez rámika
Akustický filcový znak Slovenska v hrúbke 18mm. Rozmer 400 x 320x18mm . Potrebná dekorácia v štátnych organizáciách,ktorá vie stíšiť hluk. Ak potrebujete iný rozmer,variantu píšte .Sme zákazková výroba... viac
Filcový znak Slovenska v hrúbke 18mm v rôznych velkostiach a variantách. Pre výraznejšie zníženie hluku doporučujeme aplikáciu stenových panelov v bielej farbe napr. na ktorom bude znak Slovenska. Radi Vam navrhneme množstvo a design s vizualizáciou ak nam pošlete stenu kde má znak byť.
Popis výrobku
| Kategória | Filc znak Slovenska |
| Rozmery a hrúbka obrazu | 400x320, 600x480 mm, hrúbka 18mm iny rozmer na dotaz |
| Stupeň horľavosti | B s1,d0 |
| Mechanická odolnosť | výborná - tvrdý, pružný, pripínací povrch |
| Váha | 0,3kg pri 400x320mm |
Varianty


Varianta obrys,vyberáte farbu varianta obrys s podložkou
Montáž
Znak sa lepí Mamutom na stenu alebo na dotaz sa vešia ako obraz .
| Hrúbka prvku | 18mm |
|---|---|
| Hľadaný produkt je určený hlavne pre | Školy, materské školy, Kancelárie, Spoločenské priestory |
| Materiál jadra | Recyklovaný PET panel |
| Problém | Hluk/ozvena v miestnosti |
| Produkt je možné aplikovať na | Stenu |
| Typ - tvar prvku | Len Dekorácia |

Koľko panelov potrebujem na dosiahnutie dobrej akustiky?
Častý dopyt pri požiadavke na lepšiu akustiku je koľko panelov potrebujem. ? Pokúsime sa odpovedať v tomto článku. Z praxe je známy poznatok,že cca 30% panelov z plochy stropu alebo stien dosahuje už veľmi dobré hodnoty utlmenia dozvuku. Pre presnejší výpočet doporučujeme použiť našu kalkulačku....

Odhlučnenie priestoru: Základné informácie a praktické tipy

Akustický PET panel Ekosound Hard
Keďže stále viac ľudí zvažuje možné obavy z materiálov zo sklenených vlákien, ktoré sa dostanú do ich domovov alebo kancelárií, architekti, stavitelia a dizajnéri používajú bezpečné, mäkké a ľahko inštalovateľné produkty, ako je PET filcový akustický panel na zníženie hluku . Akustický PETpanel Ekosound Hard v hrúbke 9 ,12,18 mm je tvrdý, pružný s farebnými variantami prípadne melírovaním . Toto melírovanie dáva povrchu eleganciu a praktičnosťpri údržbe panelov.
PET akustické panely, v plnom znení: polyetyléntereftalátové akustické panely, tiež FELT panely, sú typom akustického panelu, ktorý je vyrobený z termospájaného netkaného polyesterového vlákna. Materiál PET akustických panelov predstavuje vysoko výkonné riešenie, ktoré je ľahké, odolné a ľahko inštalovateľné. Tieto akustické PET panely sú navrhnuté tak, aby absorbovali zvukovú energiu v danom priestore, čím zlepšujú akustiku a znižujú ozvenu a dozvuky. Prednosťou panelov je ich vyroba z recyklovaných PET fliaš.
| Vlastnosti panelov z materiálu Ekosound Hard /PET vlákno/ |
| Hrúbka materiálu / Povrch |
| Panely Ekosound Hard sa vyrábajú v hrúbke 12 alebo 24mm. Po nainštalovaní nie je potrebné ho čalúniť, natierať ani chrániť. |
| Horľavosť - Reakcia na oheň |
| Panely Ekosound sú z PET vlákna. Horľavosť: Ekosound v hrúbke 5-50mm a plošnej hmotnosti do 2500g/m2 je zaradený podľa STN EN 13501-1 do skupiny B S1,d0 ako neľahko horľavý. |
| Odolnosť voči vlhku |
| Vláknitý panel EKOSOUND Hard je vhodný aj do vlhkého prostredia do 60% vlhkosti pri odvetrávanom priestore a zabránenie kondenzácie vodných pár. |
| Mechanické vlastnosti |
| Materiál dosky je pevný pružný a odolný voči opotrebeniu, je odolný voči nárazu a roztrhnutiu. Panely EKOSOUND sú tvrdé a odolávajú mechanickému poškodeniu aj hrubej sile pri dodržaní určitých podmienok. Panely sa dajú formátovať na píle prípadne frézovať. Je možné ich skrutkovať na stenu. |
| Hygiena a čistenie panelov |
|
Panely Ekosound vynikajú ekologickou nezávadnosťou. Vhodné pre detské zariadenia a zdravotnícke priestory. Čistenie mäkkým kefou alebo vysávačom. |
| Hmotnosť panelov |
| 2000g/m2 pri hrúbke 12mm. |
| Povrchová úprava panelov |
|
light grey silver grey anthracite |
Zvýraznené položky sú povinné.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov.















