Powered by Smartsupp

Dekobrik - Kameň Udine - Dekobrik - typ podkladu: Mesh (mriežka), Dekobrik - tvary kameňov: Kameň rovný - Janov


Cena
16,30 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

DEKOBRIK Kameň Udine vo farebnom prevedení Granit je zmes sivých odtieňov ku každej kombinácii strechy a soklu . Treba vybrať ten Váš tvar kameňa a výsledok bude nová fasáda z kameňa... Pri objednávkach nad 50 m2 ponúkame možnosť úpravy farby Dekobriku. viac

DEKOBRIK Kameň Udine vo farebnom prevedení Granit je zmes sivých odtieňov ku každej kombinácii strechy a soklu . Treba vybrať ten Váš tvar kameňa a výsledok bude nová fasáda z kameňa... Pri objednávkach nad 50 m2 ponúkame možnosť úpravy farby Dekobriku.

TABUĽKA DÁT

plocha 1 ks 0,399 m2
Váha produktu na m2 4,5 kg
Hrúbka mm 2-5 mm
Balenie ks 8-10 ks
Rozmery 1x0,42-0,49 m
Jednotka produktu 1 ks
Plocha 1 plátu Dekobriku 0,399 m2

DETAILY

Kamenný obklad vo forme plátov alebo prvkov na imitácie  kamenných stien. Používa sa na zvýraznenie jednotlivých stien v interiéri i exteriéri, kde sa vyžaduje vzhľad klasického kamenného muriva. V exteriéri sa obklad používa ako konečná vrstva muriva namiesto omietok pri klasickej výstavbe alebo pri zatepľovaní stavby kontaktným zatepľovacím systémom. Váha obkladu je cca 4-5kg/m2.  Vhodný je najmä na sokle, oplotenia a fasády  ale aj drobnu architektúru ako kozuby. Rozmery plátu sú cca 1x0,5m pri hrúbke kameňov cca 2-5mm podľa typu. Odporúčame vám prezrieť si na webe dekobrik.sk všetky varianty Dekobrik Kameň a farebné prevedenia, v ktorých sa vyrába. Oproti variante Tehla sa kameň vyznačuje aj väčším množstvom ponúkaných tvarov kameňa.
Upozornenie! Najprv sa vyberá tvar kameňa  a potom sa vyberá farba kameňa. Pre šikovných ponúkame aj návod na montáž.

Varianta Kameň - Mesh /mriežka/

Mriežka je na jednej strane formátovaná aby bolo možné nadpájať jednotlive listy ku sebe. Tak isto uloženie kameňov umožňuje spájanie jednotlivých plátov zasunutím do seba.Materiál kameňov je z polymer maltových zmesí čo zaručuje ich životnosť a dáva im ohybnosť pri vyšších teplotách.Lepí sa do stavebného lepidla sivej alebo bielej farby,ktoré ponúkame v predajni. Biele lepidlo je možné natónovať do farebného odtieňu,ktorý požadujete.

Varianta Kameň  - Easy /farbená mriežka/

V prípade kameňa sa vyrába aj varianta Easy . V tejto miesto perlinky je použitý farbená mriežka, ktorú nie je potrebné špárovať.Je však potrebné pláty správne naformátovať /narezať /  pred lepením aby zapadli do seba. 

Varianta Hobby

Pre šíkovných ponúkame aj pláty kamennej textúry v rozmere 1x0,5 metra z ktorej pri teplote nad 20 oC je možné jednotlive tvary kameňa vyrezávať ako potrebujete.