Powered by Smartsupp

Ekosound Hard V-cut vzor Gama


viac variant a info  na stránke produktu

Cena
46 € s DPH

Spresnite výber produktu
Light Grey 9 a 12 mm Silver Grey 9 a 12 mm Antracit 9 a 12 mm White 06 Ash Grey 18 Lime Green 37 Green 04 Orange 05 Light Yellow 20 Violet 23 Dark Blue 08 Blue 03 Sky Blue 22 Aqua Grey 14 Light Camel 07 Deep Camel 10 Longan Yellow 11 Ferruginous 09 Maroon 15 Pure Red 25 Red 21 Deep Orange 19 turquoise 31 Pink 33

min.množstvo 8ks
ks

Akustické štvorce o rozmere 600x600x9mm v 20 farbách. Šikmé frézovanie umožnuje vytváranie vzorov na stene. Nekonečné možnosti kombinácii ako farieb tak aj vzorov. viac

Kategória / Materiál stenový a stropný panel /  PET vlákno - felt
Povrchová úprava-farba vzorkovnik
Zvuková pohltivosť alfa w = 0,4
Stupeň horľavosti B s1, d0
mechanická odolnosť výborná - tvrdý, pružný, pripínací povrch
Hrana panelu štandardne rovná / skosená na dotaz/
Detaily drážkovania uhol 30 stupňov hĺbka 6mm rozteč 150mm. 

Ekosound Hard V cut je akustický panel s frézovanými drážkami. Tento druh akustického panelu sa vyznačuje odolnosťou proti mechanickému zaťaženiu, odolnosťou proti nárazu a roztrhnutiu. Je vhodný do priestorov pre fitness priestory, školy,  škôlky, domáce kiná i štúdiá, haly, chodby, telocvične. 

Uvedená cena je za 1 ks
V prípade iných požiadaviek na veľkosť, rozostup drážok a farbu nás kontaktujte.

DETAILY

Použitie: Akustické panely sú určené na stenu a strop pre priestory ako fitness priestory, školy, kancelárie, škôlky, domáce kiná i štúdiá, haly, chodby, telocvične. 

Materiál: Tvrdená polyesterová vláknitá doska, nazývaná ako PET vlákno v sivých odtieňoch s viditeľným mramorovaním.

Vlastnosti: PET akustický panel je spracovaný ekologicky, je recyklovateľný, oteruodolný, stredne ťažký s vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu.

Čistenie: Vysávaním, jemnou kefou alebo vlhkou bavlnenou handričkou.

Montáž: Montuje sa priamo na stenu či strop lepením, alebo s odsadením 40 mm od steny na konštrukciu alebo zavesením zo stropu.

Vlastnosti panelov z materiálu Ekosound Hard  /PET vlákno/
Hrúbka materiálu / Povrch
Panely Ekosound Hard sa vyrábajú v hrúbke 12 alebo 24mm. Po nainštalovaní  nie je potrebné ho čalúniť, natierať ani chrániť. 
Horľavosť - Reakcia na oheň
Panely Ekosound sú z PET vlákna.
Horľavosť: Ekosound v hrúbke 5-50mm a plošnej hmotnosti do 2500g/m2  je zaradený podľa STN EN 13501-1 do skupiny B S1,d0  ako neľahko horľavý.
Odolnosť voči vlhku
Vláknitý panel EKOSOUND Hard je vhodný aj do  vlhkého prostredia do 60% vlhkosti pri odvetrávanom priestore  a zabránenie kondenzácie vodných pár.
Mechanické vlastnosti
Materiál dosky je  pevný pružný a odolný voči opotrebeniu, je odolný voči nárazu a roztrhnutiu. Panely EKOSOUND  sú tvrdé a odolávajú mechanickému poškodeniu aj hrubej sile pri dodržaní určitých podmienok. Panely sa dajú formátovať na píle prípadne frézovať. Je možné ich skrutkovať na stenu.
Hrúbka prvku 9mm, 12mm
Tvar prvku Panel s otvormi,drážkami
Materiál jadra Recyklovaný PET panel
Povrchová úprava PET panel Farba
Problém Hluk/ozvena v miestnosti
Umiestnenie na: Stenu
Určené pre: Byty/Domy, Kancelárie, Domáce kino

Alternatívne produkty2